Bittner group s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Dlhá história
Firma pôsobí na trhu už 22 rokov — overený subjekt.
Skóre 66/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
je dlhodobo stratová.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)-0,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-1,1 %
- Zadlženosť41 %
- Kapitálová primeranosť59,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: -5 479revenue: —prevNetIncome: -504.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 59.25equity: 478 563assets: 807 737
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 40.75equity: 478 563assets: 807 737
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -79.90revenueYoY: —validHistoryYears: 4.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: -2 827revenue: —
Altman Z''-Score3.74Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.17 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.07 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.02 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.53 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score0 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.68 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.68 % vs. predchádzajúce -0.06 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 40.75 % vs. predchádzajúce 39.83 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 59.25 % vs. predchádzajúca 60.17 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 59 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | -3 tis. € | — | — |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -3 tis. € | — | — |
| Čistý zisk | -5 tis. € | -504 € | −987,1 % |
| Aktíva | 808 tis. € | 805 tis. € | +0,4 % |
| Vlastné imanie | 479 tis. € | 484 tis. € | −1,1 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 5. 6. 2004
- Sídlo
- Ivanská cesta 2C, 82104, Bratislava - mestská časť Ružinov
- Štatutárny orgán
- 6 6 osôb (po prihlásení)
- 5. 6. 2004Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie59.2%
- Cudzie zdroje40.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | — | 808 tis. € | 479 tis. € | -3 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 805 tis. € | 484 tis. € | — | -504 € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 805 tis. € | 485 tis. € | -33 € | -179 € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 805 tis. € | 485 tis. € | -53 € | -197 € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 808 tis. € | 485 tis. € | — | -143 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 808 tis. € | 485 tis. € | 50 € | -93 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 6 tis. € | 808 tis. € | 485 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 6 tis. € | 869 tis. € | 487 tis. € | -552 € | -700 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 91 tis. € | 974 tis. € | 488 tis. € | 182 tis. € | 161 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 711 tis. € | 7,1 mil. € | 327 tis. € | 222 tis. € | 114 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 6 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti5. 6. 2004
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1prípravné práce pre stavbu- zemné, výkopové a búracie v rozsahu voľnej živnostiod 13. 10. 2005
- 2prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom- obstarávateľské služby spojené s prenájmomod 13. 10. 2005
- 3prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnostiod 13. 10. 2005
- 4činnosť ekonomických a organizačných poradcovod 13. 10. 2005
- 5podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 13. 10. 2005
- 6výstavnícka činnosťod 13. 10. 2005
- 7fotografické práceod 13. 10. 2005
- 8grafické práce na PC podľa predlohyod 13. 10. 2005
- 9inzertná a propagačná činnosťod 13. 10. 2005
- 10prieskum trhu, marketing, poradenstvo pri komunikácii s verejnosťou- public relationod 13. 10. 2005
- 11organizovanie a technické zabezpečenie kultúrnych, spoločenských, športových podujatí, seminárov a sympóziíod 13. 10. 2005
- 12poskytovanie úverov nebankovým spôsobom z vlastných zdrojovod 13. 10. 2005
- 13nákup, predaj, prenájom osobných a úžitkových motorových vozidiel, prívesných vozíkovod 13. 10. 2005
- 14výroba a predaj úžitkových predmetov podľa predlohyod 13. 10. 2005
- 15kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 5. 6. 2004
- 16reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 5. 6. 2004
- 17sprostredkovanie v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnostiod 5. 6. 2004
- 18reprografické práceod 5. 6. 2004
- 19viazanie tlačovín a konečné spracovanie, laminovanie, kašírovanieod 5. 6. 2004
- 20prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personáluod 5. 6. 2004
- 21prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektrotechnických zariadení na spracovanie údajovod 5. 6. 2004
- 22automatizované spracovanie dátod 5. 6. 2004
- 23prenájom a leasing spotrebného a priemyselného tovaru v rozsahu voľnej živnostiod 5. 6. 2004
- 24vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 5. 6. 2004
- 25kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)od 5. 6. 2004
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/35888806
- RÚZ ID
- 80165
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 5. 6. 2004Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat711 401 EUR · rok 2016
- 1. 7. 2004Registrácia platcu DPHSK2021840975