Výcviková škola pre vodiace a asistenčné psy
aktívnaRovniankova 1668/16, 85102, Bratislava - mestská časť Petržalka
združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub a i.)
Tržby (2025)37 tis. €
28,0 %vs 2024
Zisk (2025)4 tis. €
111,9 %vs 2024
Vlastné imanie (2025)—
Zadlženosť (2025)100 %
267,5 %Vysokávs 2024
ROE (2025)—
Kľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 28 %.
Skóre 32/100
Profil firmy vykazuje viacero priemerných až slabých ukazovateľov.
Súhrn
Firma dosahuje malé tržby (37 tis. €), je zisková.
Ziskováčistá marža 10 %
Silný rasttržby +28 % medziročne
Tržby
37 tis. €
+28,0 %vs. 2024
Trvalý rast
Čistý zisk
4 tis. €
+111,9 %vs. 2024
Zlepšenie ziskovosti
Aktíva
3 tis. €
−97,8 %vs. 2024
Pokles aktív
Vlastné imanie
—
—vs. 2024
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Finančné zdravie
Slabá
Profil firmy vykazuje viacero priemerných až slabých ukazovateľov.
Kľúčové ukazovatele (2025)Zobraziť všetky ukazovatele →
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)137,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť—
- Kapitálová primeranosť—
Finančné zdravie
32/ 100Slabá
Ziskovosť13 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
netMargin: 9.89netIncome: 3 619,6revenue: 36 605,34prevNetIncome: -30 378,92
Kapitál10 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
equityRatio: —equity: —assets: 2 641,34
Zadlženosť10 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
debtRatio: —equity: —assets: 2 641,34
Rast2 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
revenueCAGR: -27.54revenueYoY: 28.02validHistoryYears: 4.00
Efektivita12 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
ebitdaMargin: —netMargin: 9.89ebitda: —revenue: 36 605,34
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 137.04 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 137.04 % vs. predchádzajúce -25.47 %.splnené
- Zadlženosť klesáChýba zadlženosť alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Obrat aktív rastieObrat aktív 13.86× vs. predchádzajúce 0.24×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 9.89 % vs. predchádzajúca -106.24 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieChýba kapitálová primeranosť alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
Upozornenia k dátam
- Aktíva medziročne klesli o 98 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- Mikrofirma (tržby 36605 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
Čo hovoria dáta
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 28 % na 37 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 9.9 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
Finančný prehľad (2025)
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 37 tis. € | 29 tis. € | +28,0 % |
| EBITDA | — | — | — |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | — | — | — |
| Čistý zisk | 4 tis. € | -30 tis. € | +111,9 % |
| Aktíva | 3 tis. € | 119 tis. € | −97,8 % |
| Vlastné imanie | — | 191 tis. € | — |
Základné informácie
- Právna forma
- združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub a i.)
- Dátum vzniku
- 12. 12. 2013
- Sídlo
- Rovniankova 1668/16, 85102, Bratislava - mestská časť Petržalka
- Štatutárny orgán
- —
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
—cez ľudí 2°/3°
Najnovšie udalosti
- 12. 12. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025—
9.9 %Dobré
137.0 %Výborné
—
—
—
Tržby a zisk · 10 rokov
Aktíva a vlastné imanie
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 37 tis. € | 3 tis. € | — | — | 4 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 29 tis. € | 119 tis. € | 191 tis. € | — | -30 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 54 tis. € | 122 tis. € | 191 tis. € | — | 20 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 96 tis. € | 122 tis. € | 191 tis. € | — | 64 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | — | — | — | — | EUR |
| 2020 | Riadna | — | — | — | — | — | EUR |
| 2019 | Riadna | — | — | — | — | — | EUR |
| 2018 | Riadna | — | — | — | — | — | EUR |
| 2017 | Riadna | — | — | — | — | — | EUR |
| 2016 | Riadna | — | — | — | — | — | EUR |
Vzťahy a prepojeniachránené dátabeta · ORSF
História a zmeny
- Založenie spoločnosti12. 12. 2013
združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub a i.)
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Predmety činnosti zatiaľ neboli synchronizované z ORSR.
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/42357632
- RÚZ ID
- 1507811
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
Časová osRPO · RÚZ · ORSR · FS12 udalostí
- 12. 12. 2013Založenie spoločnostizdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub a i.)
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat96 205 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna