Zariadenie pre seniorov
aktívnaKľúčové insighty
Stabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +2.5 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 52/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (662 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)18,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1805,7 %
- Zadlženosť99 %
- Kapitálová primeranosť1,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 55.95netIncome: 370 308,74revenue: 661 863,5prevNetIncome: 363 485,75
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 0.996equity: 20 508,11assets: 2 059 664,21
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 99.00equity: 20 508,11assets: 2 059 664,21
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 5.09revenueYoY: 2.45validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: 55.95ebitda: —revenue: 661 863,5
Altman Z''-Score5.45Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.02 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 4.21 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.21 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.01 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 17.98 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 17.98 % vs. predchádzajúce 18.10 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 99.00 % vs. predchádzajúce 98.99 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.32× vs. predchádzajúce 0.32×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 55.95 % vs. predchádzajúca 56.27 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 1.00 % vs. predchádzajúca 1.01 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE 1806 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (20508 €) — nereprezentatívne.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) — bez EBITDA použitý Net Income / TA ako konzervatívny dolný odhad.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (2 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 55.9 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.56 € čistého zisku.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 1 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
ROA 18.0 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 662 tis. € | 646 tis. € | +2,5 % |
| EBITDA | — | — | — |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | — | — | — |
| Čistý zisk | 370 tis. € | 363 tis. € | +1,9 % |
| Aktíva | 2,1 mil. € | 2,0 mil. € | +2,5 % |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | 20 tis. € | +1,1 % |
- Právna forma
- 321
- Dátum vzniku
- 1. 7. 2014
- Sídlo
- Ul. Fraňa Kráľa 2688/4, 91501, Nové Mesto nad Váhom
- Štatutárny orgán
- —
- 1. 7. 2014Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie1.0%
- Cudzie zdroje99.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 662 tis. € | 2,1 mil. € | 21 tis. € | — | 370 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 646 tis. € | 2,0 mil. € | 20 tis. € | — | 363 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 580 tis. € | 2,0 mil. € | 16 tis. € | — | 279 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 477 tis. € | 2,0 mil. € | 20 tis. € | — | 242 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 417 tis. € | 2,1 mil. € | 18 tis. € | — | 225 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 440 tis. € | 2,2 mil. € | 13 tis. € | — | 246 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 432 tis. € | 2,2 mil. € | 12 tis. € | — | 241 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 423 tis. € | 2,3 mil. € | 9 tis. € | — | 237 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 424 tis. € | 2,3 mil. € | 11 tis. € | — | 231 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 423 tis. € | 2,4 mil. € | 14 tis. € | — | 228 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti1. 7. 2014
321
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/42372984
- RÚZ ID
- 1540087
- Primárny zdroj
- RÚZ · Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 1. 7. 2014Založenie spoločnosti321
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat661 864 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna