IZONIL - Logistics s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 7346 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 67/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje významné tržby (6,3 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 12. 3. 2008
- Sídlo
- Hlavná 15, 94638, Virt
- EBITDA marža5,1 %
- ROA (návratnosť aktív)24,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)41,9 %
- Zadlženosť41 %
- Kapitálová primeranosť58,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 3.66netIncome: 231 778revenue: 6 327 023prevNetIncome: 3 502
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 58.79equity: 553 099assets: 940 770
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 41.21equity: 553 099assets: 940 770
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 54.16revenueYoY: 7 345,571validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 5.14netMargin: 3.66ebitda: 324 954revenue: 6 327 023
Altman Z''-Score5.44Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.16 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.81 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.97 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.50 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 24.64 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 24.64 % vs. predchádzajúce 4.72 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 41.21 % vs. predchádzajúce 84.59 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 6.73× vs. predchádzajúce 1.14×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 3.66 % vs. predchádzajúca 4.12 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 58.79 % vs. predchádzajúca 15.41 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +7346 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 7346 % na 6.3 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 3.7 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 59 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 24.6 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 6,3 mil. € | 85 tis. € | +73× |
| EBITDA | 325 tis. € | 5 tis. € | +62× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 292 tis. € | 5 tis. € | +62× |
| Čistý zisk | 232 tis. € | 4 tis. € | +65× |
| Aktíva | 941 tis. € | 74 tis. € | +12× |
| Vlastné imanie | 553 tis. € | 11 tis. € | +47× |
- 12. 3. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie58.8%
- Cudzie zdroje41.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 6,3 mil. € | 941 tis. € | 553 tis. € | 325 tis. € | 232 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 85 tis. € | 74 tis. € | 11 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 80 tis. € | 54 tis. € | 8 tis. € | -15 tis. € | -16 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 67 tis. € | 32 tis. € | 24 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 61 tis. € | 4 tis. € | -2 tis. € | -12 tis. € | -13 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 93 tis. € | 27 tis. € | 21 tis. € | 5 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 112 tis. € | 25 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 112 tis. € | 37 tis. € | 6 tis. € | 13 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 82 tis. € | 33 tis. € | -13 tis. € | -5 tis. € | -12 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 129 tis. € | 51 tis. € | -76 tis. € | 13 tis. € | 6 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti12. 3. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla12. 3. 2008 → 11. 1. 2022
Hlavná 15, Virt
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1poskytovanie služieb osobného charakteruod 28. 2. 2020
- 2dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 28. 2. 2020
- 3údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 28. 2. 2020
- 4sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 28. 2. 2020
- 5poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 28. 2. 2020
- 6sťahovacie službyod 28. 2. 2020
- 7skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 28. 2. 2020
- 8vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 28. 2. 2020
- 9prevádzkovanie úschovníod 28. 2. 2020
- 10poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 28. 2. 2020
- 11prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 28. 2. 2020
- 12správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 28. 2. 2020
- 13vedenie účtovníctvaod 28. 2. 2020
- 14služby požičovníod 28. 2. 2020
- 15prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 28. 2. 2020
- 16služby súvisiace so skrášľovaním telaod 28. 2. 2020
- 17úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 28. 2. 2020
- 18opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 28. 2. 2020
- 19výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 28. 2. 2020
- 20výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 28. 2. 2020
- 21diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 28. 2. 2020
- 22uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 28. 2. 2020
- 23prípravné práce k realizácii stavbyod 28. 2. 2020
- 24kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzakovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 12. 3. 2008
- 25cestná nákladná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 tony vrátane prípojného vozidlaod 12. 3. 2008
- 26sprostredkovanie obchodu, dopravy a reklamy v rozsahu voľnej živnostiod 12. 3. 2008
- 27marketingové, reklamné a propagačné službyod 12. 3. 2008
- 28podnikateľské, ekonomické, organizačné a účtovné poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 12. 3. 2008
- 29podnikanie v oblasti nakladaniam s iným ako nebezpečným odpadomod 12. 3. 2008
- 30poskytovanie ubytovacích služiebod 12. 3. 2008
- 31upratovacie a čistiace službyod 12. 3. 2008
- 32predaj nápojov na priamu konzumáciuod 12. 3. 2008
- 33predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, obvyklých príloh a bezmäsitých jedálod 12. 3. 2008
- 34predaj na priamu konzumáciu hotových jedál, cukrárenských a obložených pekárenských výrobkov (dovezených od oprávnených výrobcov)od 12. 3. 2008
- 35organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 12. 3. 2008
- 36prevádzkovanie nevýherných hracích automatovod 12. 3. 2008
- 37prenájom dopravných prostriedkov, prívesov, návesov a obytných prívesovod 12. 3. 2008
- 38kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 12. 3. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44023979
- RÚZ ID
- 700712
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 12. 3. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat6 327 023 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 25. 4. 2008Registrácia platcu DPHSK2022558505
- 12. 3. 2008Zmena sídlaHlavná 15, Virt