TZB PRO SERVIS s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -0.4 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 48/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje malé tržby (99 tis. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 1. 4. 2008
- Sídlo
- Bratislavská 47/59, 92401, Galanta
- EBITDA marža9,9 %
- ROA (návratnosť aktív)0,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)5,7 %
- Zadlženosť86 %
- Kapitálová primeranosť14,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.39netIncome: 1 375revenue: 99 036prevNetIncome: 1 429
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 14.11equity: 24 120assets: 170 975
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 85.89equity: 24 120assets: 170 975
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 16.32revenueYoY: -0.419validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 9.94netMargin: 1.39ebitda: 9 844revenue: 99 036
Altman Z''-Score1.15Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.28 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.37 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.33 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.17 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.80 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.80 % vs. predchádzajúce 0.89 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 85.89 % vs. predchádzajúce 85.76 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.58× vs. predchádzajúce 0.62×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.39 % vs. predchádzajúca 1.44 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 14.11 % vs. predchádzajúca 14.24 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-0 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Info
Čistá marža len 1.4 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 14 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 99 tis. € | 99 tis. € | −0,4 % |
| EBITDA | 10 tis. € | 9 tis. € | +13,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 9 tis. € | 8 tis. € | +13,5 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 1 tis. € | −3,8 % |
| Aktíva | 171 tis. € | 160 tis. € | +7,1 % |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 23 tis. € | +6,0 % |
- 1. 4. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie14.1%
- Cudzie zdroje85.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 99 tis. € | 171 tis. € | 24 tis. € | 10 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 99 tis. € | 160 tis. € | 23 tis. € | 9 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 77 tis. € | 129 tis. € | 21 tis. € | 5 tis. € | -119 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 135 tis. € | 137 tis. € | 21 tis. € | 11 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 73 tis. € | 83 tis. € | 17 tis. € | 6 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 71 tis. € | 61 tis. € | 16 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 60 tis. € | 43 tis. € | 14 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 42 tis. € | 42 tis. € | 12 tis. € | 2 tis. € | 54 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 38 tis. € | 34 tis. € | 12 tis. € | 8 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 25 tis. € | 23 tis. € | 8 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti1. 4. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Inštalácia, servis, údržba, oprava alebo vyraďovanie zariadení s obsahom fluórovaných skleníkových plynovod 9. 6. 2023
- 2Servis a údržba chladiacich a klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel s obsahom kontrolovanej látkyod 9. 6. 2023
- 3Opravy vyhradených technických zariadení elektrickýchod 9. 6. 2023
- 4Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 1. 4. 2015
- 5dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 5. 7. 2012
- 6prípravné práce k realizácii stavbyod 5. 7. 2012
- 7uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 5. 7. 2012
- 8oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 5. 7. 2012
- 9montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 5. 7. 2012
- 10montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení plynovýchod 5. 7. 2012
- 11opravy vyhradených technických zariadení plynovýchod 5. 7. 2012
- 12sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 5. 7. 2012
- 13kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 1. 4. 2008
- 14prenájom hnuteľných vecíod 1. 4. 2008
- 15prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 1. 4. 2008
- 16sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu spojených so správou a prevádzkou nehnuteľnostíod 1. 4. 2008
- 17sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 1. 4. 2008
- 18správa a údržba bytového/nebytového fondu v rozsahu obstarávania služieb spojených so správou bytového/nebytového fonduod 1. 4. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44082487
- RÚZ ID
- 338611
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 1. 4. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat135 313 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 13. 7. 2012Registrácia platcu DPHSK2022571826