EmBia, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 232 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 41/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje tržby (258 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 24. 4. 2008
- Sídlo
- Žerotínova bašta 1, 94002, Nové Zámky
- EBITDA marža1,6 %
- ROA (návratnosť aktív)0,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)3,3 %
- Zadlženosť72 %
- Kapitálová primeranosť28,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.560netIncome: 1 443revenue: 257 603prevNetIncome: -5 230
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 28.09equity: 43 077assets: 153 363
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 71.91equity: 43 077assets: 153 363
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 13.19revenueYoY: 232.44validHistoryYears: 10.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.57netMargin: 0.560ebitda: 4 057revenue: 257 603
Altman Z''-Score1.53Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.55 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.42 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.15 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.41 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.94 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.94 % vs. predchádzajúce -8.27 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 71.91 % vs. predchádzajúce 34.13 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.68× vs. predchádzajúce 1.23×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.56 % vs. predchádzajúca -6.75 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 28.09 % vs. predchádzajúca 65.87 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +232 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 232 % na 258 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.6 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 28 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 232 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 258 tis. € | 77 tis. € | +232,4 % |
| EBITDA | 4 tis. € | -3 tis. € | +223,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 4 tis. € | -3 tis. € | +223,5 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | -5 tis. € | +127,6 % |
| Aktíva | 153 tis. € | 63 tis. € | +142,6 % |
| Vlastné imanie | 43 tis. € | 42 tis. € | +3,5 % |
- 24. 4. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie28.1%
- Cudzie zdroje71.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 258 tis. € | 153 tis. € | 43 tis. € | 4 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 77 tis. € | 63 tis. € | 42 tis. € | -3 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 103 tis. € | 69 tis. € | 47 tis. € | 2 tis. € | 299 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 168 tis. € | 74 tis. € | 47 tis. € | 6 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 139 tis. € | 75 tis. € | 26 tis. € | 2 tis. € | 944 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 141 tis. € | 51 tis. € | 25 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 123 tis. € | 71 tis. € | 24 tis. € | 6 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 73 tis. € | 68 tis. € | 21 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 56 tis. € | 44 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 84 tis. € | 30 tis. € | 3 tis. € | 985 € | -2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti24. 4. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena24. 4. 2008 → 15. 8. 2013
Home Cleaning, s.r.o.
- Zmena sídla24. 4. 2008 → 15. 8. 2013
406, Andovce
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 25. 5. 2021
- 2uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 16. 8. 2013
- 3kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 24. 4. 2008
- 4kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 24. 4. 2008
- 5kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)od 24. 4. 2008
- 6čistiace a upratovacie službyod 24. 4. 2008
- 7organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 24. 4. 2008
- 8vykonávanie aranžérskych služiebod 24. 4. 2008
- 9sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živnostíod 24. 4. 2008
- 10poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 24. 4. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44108893
- RÚZ ID
- 689351
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 24. 4. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat257 603 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 10. 10. 2013Registrácia platcu DPHSK2022599216
- 24. 4. 2008Zmena obchodného mena→ Home Cleaning, s.r.o.
- 24. 4. 2008Zmena sídla406, Andovce