Logistik Park s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 1015 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 39/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje tržby (227 tis. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 26. 4. 2008
- Sídlo
- Sládkovičova 6, 94301, Štúrovo
- EBITDA marža4,5 %
- ROA (návratnosť aktív)0,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)5,4 %
- Zadlženosť88 %
- Kapitálová primeranosť11,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.68netIncome: 6 087revenue: 227 343prevNetIncome: 3 753
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 11.77equity: 112 840assets: 959 102
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 88.23equity: 112 840assets: 959 102
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 1 015,137validHistoryYears: 2.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 4.52netMargin: 2.68ebitda: 10 273revenue: 227 343
Altman Z''-Score0.46Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.23 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.03 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.06 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.14 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.63 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.63 % vs. predchádzajúce 0.49 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 88.23 % vs. predchádzajúce 85.93 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.24× vs. predchádzajúce 0.03×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.68 % vs. predchádzajúca 18.41 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 11.77 % vs. predchádzajúca 14.07 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +1015 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 1015 % na 227 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 2.7 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 12 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 1015 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 227 tis. € | 20 tis. € | +10× |
| EBITDA | 10 tis. € | 4 tis. € | +129,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 9 tis. € | 4 tis. € | +129,0 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 4 tis. € | +62,2 % |
| Aktíva | 959 tis. € | 759 tis. € | +26,4 % |
| Vlastné imanie | 113 tis. € | 107 tis. € | +5,7 % |
- 26. 4. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie11.8%
- Cudzie zdroje88.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 227 tis. € | 959 tis. € | 113 tis. € | 10 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 20 tis. € | 759 tis. € | 107 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 0 € | 101 tis. € | 101 tis. € | 0 € | 0 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 0 € | 101 tis. € | 101 tis. € | 0 € | 0 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 0 € | 101 tis. € | 101 tis. € | 0 € | 0 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 0 € | 101 tis. € | 101 tis. € | 0 € | 0 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 0 € | 101 tis. € | 101 tis. € | 0 € | 0 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 0 € | 101 tis. € | 101 tis. € | 0 € | 0 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 0 € | 102 tis. € | 101 tis. € | 0 € | -480 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 0 € | 102 tis. € | 102 tis. € | 0 € | -480 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti26. 4. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena26. 4. 2008 → 16. 9. 2024
C-Control s.r.o.
- Zmena sídla26. 4. 2008 → 16. 9. 2024
Sládkovičova 6, Štúrovo
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prípravné práce k realizácii stavbyod 17. 9. 2024
- 2Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 17. 9. 2024
- 3kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živnostíod 17. 9. 2024
- 4kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živnostíod 17. 9. 2024
- 5sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 17. 9. 2024
- 6Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 17. 9. 2024
- 7Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 17. 9. 2024
- 8Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 17. 9. 2024
- 9Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 17. 9. 2024
- 10Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 17. 9. 2024
- 11Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostiod 17. 9. 2024
- 12Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 17. 9. 2024
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44111584
- RÚZ ID
- 703922
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 26. 4. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat227 343 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 15. 11. 2024Registrácia platcu DPHSK2022716927
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 26. 4. 2008Zmena obchodného mena→ C-Control s.r.o.
- 26. 4. 2008Zmena sídlaSládkovičova 6, Štúrovo