Red cube s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +8.9 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 75/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (65 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 1. 5. 2008
- Sídlo
- Nám. M. R. Štefánika 16, 94501, Komárno
- EBITDA marža7,4 %
- ROA (návratnosť aktív)1,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,5 %
- Zadlženosť23 %
- Kapitálová primeranosť76,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 5.46netIncome: 3 568revenue: 65 361prevNetIncome: 1 144
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 76.64equity: 237 643assets: 310 076
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 23.36equity: 237 643assets: 310 076
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 0.057revenueYoY: 8.88validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 7.39netMargin: 5.46ebitda: 4 832revenue: 65 361
Altman Z''-Score4.29Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.51 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.75 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.09 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.44 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.15 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.15 % vs. predchádzajúce 0.36 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 23.36 % vs. predchádzajúce 26.03 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.21× vs. predchádzajúce 0.19×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.46 % vs. predchádzajúca 1.91 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 76.64 % vs. predchádzajúca 73.97 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 9 % na 65 tis. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 5.5 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 77 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 65 tis. € | 60 tis. € | +8,9 % |
| EBITDA | 5 tis. € | 2 tis. € | +151,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 4 tis. € | 2 tis. € | +151,9 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 1 tis. € | +211,9 % |
| Aktíva | 310 tis. € | 316 tis. € | −2,0 % |
| Vlastné imanie | 238 tis. € | 234 tis. € | +1,5 % |
- 1. 5. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie76.6%
- Cudzie zdroje23.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 65 tis. € | 310 tis. € | 238 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 60 tis. € | 316 tis. € | 234 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 62 tis. € | 237 tis. € | 55 tis. € | 2 tis. € | 561 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 69 tis. € | 248 tis. € | 55 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 88 tis. € | 306 tis. € | 45 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 126 tis. € | 345 tis. € | 27 tis. € | 12 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 53 tis. € | 255 tis. € | -90 tis. € | -34 tis. € | -40 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 58 tis. € | 282 tis. € | -50 tis. € | -24 tis. € | -32 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 64 tis. € | 309 tis. € | -18 tis. € | -16 tis. € | -24 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 65 tis. € | 327 tis. € | 6 tis. € | -10 tis. € | -17 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti1. 5. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla1. 5. 2008 → 28. 3. 2018
Súbežná 82, Komárno - Ďulov Dvor
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
Predmet podnikania
- 1Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 29. 3. 2018
- 2Prevádzkovanie úschovníod 29. 3. 2018
- 3Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 29. 3. 2018
- 4Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 29. 3. 2018
- 5Prevádzkovanie výdajne stravyod 29. 3. 2018
- 6Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 29. 3. 2018
- 7Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 29. 3. 2018
- 8Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 29. 3. 2018
- 9Vedenie účtovníctvaod 29. 3. 2018
- 10Fotografické službyod 29. 3. 2018
- 11Informačná činnosťod 29. 3. 2018
- 12Administratívne službyod 29. 3. 2018
- 13pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 17. 8. 2011
- 14prenájom hnuteľných vecíod 1. 5. 2008
- 15reklamné a marketingové službyod 1. 5. 2008
- 16činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 1. 5. 2008
- 17prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služiebod 1. 5. 2008
- 18poskytovanie úverov zo zdrojov, na ktoré sa nevyžaduje povolenie bankyod 1. 5. 2008
- 19upratovacie služby a čistiace práceod 1. 5. 2008
- 20cestná nákladná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 1. 5. 2008
- 21skladovanie a uskladňovanieod 1. 5. 2008
- 22sprostredkovanie dopravy, obchodu, výroby a reklamy v rozsahu voľných živnostíod 1. 5. 2008
- 23kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnostiod 1. 5. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44137265
- RÚZ ID
- 712981
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 1. 5. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat125 585 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 20. 1. 2009Registrácia platcu DPHSK2022614341
- 1. 5. 2008Zmena sídlaSúbežná 82, Komárno - Ďulov Dvor