MASK agency s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 46 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 90/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (94 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 13. 5. 2008
- Sídlo
- Trnavská cesta 154/12, 82108, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža43,8 %
- ROA (návratnosť aktív)11,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)11,8 %
- Zadlženosť5 %
- Kapitálová primeranosť94,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 34.47netIncome: 32 254revenue: 93 560prevNetIncome: 26 537
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 94.70equity: 273 302assets: 288 593
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 5.30equity: 273 302assets: 288 593
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 1.68revenueYoY: 45.53validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 43.82netMargin: 34.47ebitda: 40 997revenue: 93 560
Altman Z''-Score25.62Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.86 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 4.18 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.81 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 18.77 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 11.18 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 11.18 % vs. predchádzajúce 10.42 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 5.30 % vs. predchádzajúce 1.98 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.32× vs. predchádzajúce 0.25×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 34.47 % vs. predchádzajúca 41.28 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 94.70 % vs. predchádzajúca 98.02 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 46 % na 94 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 34.5 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.34 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 43.8 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 95 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 94 tis. € | 64 tis. € | +45,5 % |
| EBITDA | 41 tis. € | 34 tis. € | +21,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 37 tis. € | 30 tis. € | +21,6 % |
| Čistý zisk | 32 tis. € | 27 tis. € | +21,5 % |
| Aktíva | 289 tis. € | 255 tis. € | +13,3 % |
| Vlastné imanie | 273 tis. € | 250 tis. € | +9,5 % |
- 13. 5. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie94.7%
- Cudzie zdroje5.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 94 tis. € | 289 tis. € | 273 tis. € | 41 tis. € | 32 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 64 tis. € | 255 tis. € | 250 tis. € | 34 tis. € | 27 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 115 tis. € | 236 tis. € | 223 tis. € | 82 tis. € | 64 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 94 tis. € | 180 tis. € | 159 tis. € | 55 tis. € | 43 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 68 tis. € | 128 tis. € | 115 tis. € | 37 tis. € | 31 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 38 tis. € | 89 tis. € | 84 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 29 tis. € | 76 tis. € | 74 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 111 tis. € | 75 tis. € | 61 tis. € | 69 tis. € | 54 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 103 tis. € | 217 tis. € | 65 tis. € | 70 tis. € | 57 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 80 tis. € | 165 tis. € | 148 tis. € | 63 tis. € | 50 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti13. 5. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb osobného charakteruod 20. 1. 2024
- 2Výrobahračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradiaod 20. 1. 2024
- 3Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 20. 1. 2024
- 4Prípravné práce k realizácii stavbyod 20. 1. 2024
- 5Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 20. 1. 2024
- 6Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 20. 1. 2024
- 7Skladové, pomocné aprepravné služby v dopraveod 20. 1. 2024
- 8Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 20. 1. 2024
- 9Čistiace a upratovacie službyod 20. 1. 2024
- 10Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 20. 1. 2024
- 11Opravaosobnýchpotrieb a potrieb pre domácnosťod 20. 1. 2024
- 12Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 20. 1. 2024
- 13Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 20. 1. 2024
- 14Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 20. 1. 2024
- 15Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 20. 1. 2024
- 16Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 20. 1. 2024
- 17Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 20. 1. 2024
- 18Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvood 20. 1. 2024
- 19Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyod 20. 1. 2024
- 20sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 13. 5. 2008
- 21sprostredkovateľská činnosť v oblasti reklamyod 13. 5. 2008
- 22reklamné a marketingové službyod 13. 5. 2008
- 23prenájom hnuteľných vecíod 13. 5. 2008
- 24prieskum trhu a verejnej mienkyod 13. 5. 2008
- 25automatizované spracovanie údajovod 13. 5. 2008
- 26organizovanie kurzov, školení a seminárovod 13. 5. 2008
- 27organizačno-technické zabezpečenie kultúrnych a spoločenských podujatíod 13. 5. 2008
- 28činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 13. 5. 2008
- 29kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 13. 5. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44153414
- RÚZ ID
- 573842
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 13. 5. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat115 351 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 19. 5. 2008Registrácia platcu DPHSK2022602934