KAPPA PRODUCTION s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 150 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 70/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (75 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 4. 6. 2008
- Sídlo
- Nevädzová 17211/6F, 82101, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža83,7 %
- ROA (návratnosť aktív)25,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)126,6 %
- Zadlženosť80 %
- Kapitálová primeranosť19,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 75.07netIncome: 56 598revenue: 75 390prevNetIncome: -1 706
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 19.88equity: 44 713assets: 224 939
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 80.12equity: 44 713assets: 224 939
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 39.00revenueYoY: 150.22validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 83.72netMargin: 75.07ebitda: 63 116revenue: 75 390
Altman Z''-Score2.84Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.39 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.58 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.60 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.26 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 25.16 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 25.16 % vs. predchádzajúce -1.07 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 80.12 % vs. predchádzajúce 107.42 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.34× vs. predchádzajúce 0.19×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 75.07 % vs. predchádzajúca -5.66 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 19.88 % vs. predchádzajúca -7.42 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE 127 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (44713 €) — nereprezentatívne.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 150 % na 75 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 75.1 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.75 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 83.7 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 20 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 75 tis. € | 30 tis. € | +150,2 % |
| EBITDA | 63 tis. € | -1 tis. € | +52× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 57 tis. € | -1 tis. € | +52× |
| Čistý zisk | 57 tis. € | -2 tis. € | +34× |
| Aktíva | 225 tis. € | 160 tis. € | +40,5 % |
| Vlastné imanie | 45 tis. € | -12 tis. € | +476,2 % |
- 4. 6. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie19.9%
- Cudzie zdroje80.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 75 tis. € | 225 tis. € | 45 tis. € | 63 tis. € | 57 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 30 tis. € | 160 tis. € | -12 tis. € | -1 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 28 tis. € | 0 € | 596 € | — | 0 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 25 tis. € | 0 € | -1 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 32 tis. € | 194 tis. € | 4 tis. € | -6 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 76 tis. € | 203 tis. € | 12 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 4 tis. € | 188 tis. € | -68 tis. € | -9 tis. € | -9 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 3 tis. € | 181 tis. € | -59 tis. € | -6 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 3 tis. € | 187 tis. € | -53 tis. € | -6 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 4 tis. € | 193 tis. € | -46 tis. € | -5 tis. € | -6 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti4. 6. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla4. 6. 2008 → 12. 6. 2025
Narcisová 50, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1organizovanie a technické zabezpečenie kultúrnych, spoločenských, športových podujatí a konferenciíod 4. 6. 2008
- 2reklamná a propagačná činnosťod 4. 6. 2008
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 4. 6. 2008
- 4výroba zvukových a zvukovo-obrazových záznamov so súhlasom autoraod 4. 6. 2008
- 5kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/od 4. 6. 2008
- 6kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 4. 6. 2008
- 7prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľnostíod 4. 6. 2008
- 8počítačové spracovanie videa a zvukuod 4. 6. 2008
- 9automatizované spracovanie údajovod 4. 6. 2008
- 10prieskum trhu a verejnej mienkyod 4. 6. 2008
- 11vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 4. 6. 2008
- 12prenájom výpočtovej, prezentačnej a didaktickej technikyod 4. 6. 2008
- 13prenájom osobných motorových vozidielod 4. 6. 2008
- 14poskytovanie verejne-dostupných informácií prostredníctvom siete Internetod 4. 6. 2008
- 15leasingová činnosťod 4. 6. 2008
- 16poradenská a konzultačná činnosť v oblasti zvuku a akustiky v rozsahu voľnej živnostiod 4. 6. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44167229
- RÚZ ID
- 731131
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 4. 6. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat75 916 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 15. 7. 2008Registrácia platcu DPHSK2022630544
- 4. 6. 2008Zmena sídlaNarcisová 50, Bratislava