Fidelity Building, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +0.0 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 60/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (84 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 29. 5. 2008
- Sídlo
- Záhrady 593/14, 90638, Rohožník
- EBITDA marža32,1 %
- ROA (návratnosť aktív)16,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť150 %
- Kapitálová primeranosť-50,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 22.75netIncome: 19 110revenue: 84 000prevNetIncome: 19 466
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -50.45equity: -60 060assets: 119 051
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 150.45equity: -60 060assets: 119 051
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 32.19revenueYoY: 0.000validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 32.09netMargin: 22.75ebitda: 26 959revenue: 84 000
Altman Z''-Score-1.68Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -0.99 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.63 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.29 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.35 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 16.05 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 16.05 % vs. predchádzajúce 17.06 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 150.45 % vs. predchádzajúce 169.39 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.71× vs. predchádzajúce 0.74×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 22.75 % vs. predchádzajúca 23.17 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -50.45 % vs. predchádzajúca -69.39 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (0 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 22.8 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.23 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 32.1 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 84 tis. € | 84 tis. € | +0,0 % |
| EBITDA | 27 tis. € | 29 tis. € | −6,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 24 tis. € | 26 tis. € | −6,1 % |
| Čistý zisk | 19 tis. € | 19 tis. € | −1,8 % |
| Aktíva | 119 tis. € | 114 tis. € | +4,3 % |
| Vlastné imanie | -60 tis. € | -79 tis. € | +24,1 % |
- 29. 5. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 179 tis. €
- Aktíva spolu
- 119 tis. €
- Vlastné imanie
- −60 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 84 tis. € | 119 tis. € | -60 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 84 tis. € | 114 tis. € | -79 tis. € | 29 tis. € | 19 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 69 tis. € | 123 tis. € | -99 tis. € | 15 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 76 tis. € | 88 tis. € | -106 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 65 tis. € | 72 tis. € | -116 tis. € | 7 tis. € | 141 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 456 tis. € | 191 tis. € | -116 tis. € | -15 tis. € | -18 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 358 tis. € | 504 tis. € | -98 tis. € | -29 tis. € | -33 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 334 tis. € | 862 tis. € | -66 tis. € | 6 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 467 tis. € | 1,0 mil. € | -61 tis. € | -4 tis. € | -13 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 7 tis. € | 624 tis. € | -49 tis. € | -40 tis. € | -48 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti29. 5. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44174004
- RÚZ ID
- 731213
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 29. 5. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat466 817 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 8. 7. 2008Registrácia platcu DPHSK2022629774