ŠTUKONZ s.r.o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 58/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Pre túto firmu nemáme dostatok finančných údajov na zhrnutie.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 5. 9. 2008
- Sídlo
- Veľká Mača 945, 92532, Veľká Mača
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)16,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)37,9 %
- Zadlženosť58 %
- Kapitálová primeranosť42,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: 83 065revenue: —prevNetIncome: 88 687
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 42.28equity: 219 349assets: 518 831
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 57.72equity: 219 349assets: 518 831
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 3.45revenueYoY: —validHistoryYears: 9.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: 144 682revenue: —
Altman Z''-Score6.55Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.83 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.35 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.59 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.77 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 16.01 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 16.01 % vs. predchádzajúce 16.63 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 57.72 % vs. predchádzajúce 49.65 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 42.28 % vs. predchádzajúca 50.35 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Kapitálová primeranosť 42 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 16.0 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | 773 tis. € | — |
| EBITDA | 145 tis. € | 140 tis. € | +3,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 130 tis. € | 126 tis. € | +3,1 % |
| Čistý zisk | 83 tis. € | 89 tis. € | −6,3 % |
| Aktíva | 519 tis. € | 533 tis. € | −2,7 % |
| Vlastné imanie | 219 tis. € | 268 tis. € | −18,3 % |
- 5. 9. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie42.3%
- Cudzie zdroje57.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | — | 519 tis. € | 219 tis. € | 145 tis. € | 83 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 773 tis. € | 533 tis. € | 268 tis. € | 140 tis. € | 89 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 782 tis. € | 454 tis. € | 234 tis. € | 182 tis. € | 126 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 469 tis. € | 209 tis. € | 188 tis. € | 6 tis. € | -15 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 603 tis. € | 400 tis. € | 264 tis. € | 75 tis. € | 43 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 639 tis. € | 326 tis. € | 221 tis. € | 122 tis. € | 81 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 411 tis. € | 457 tis. € | 342 tis. € | 23 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 563 tis. € | 478 tis. € | 344 tis. € | 88 tis. € | 57 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 443 tis. € | 411 tis. € | 287 tis. € | 20 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 590 tis. € | 414 tis. € | 285 tis. € | 97 tis. € | 63 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 8 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti5. 9. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 19. 6. 2018
- 2čistiace a upratovacie službyod 19. 6. 2018
- 3opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 19. 6. 2018
- 4reštaurovanie s výnimkou kultúrnych pamiatok a zbierkových predmetov, ktoré sú dielami výtvarného umeniaod 16. 8. 2011
- 5zhotovovanie úžitkových výrobkov zo sadry a cementuod 16. 8. 2011
- 6gravírovanie do kameňa, písmomaliarske práceod 16. 8. 2011
- 7murárstvood 5. 9. 2008
- 8kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 5. 9. 2008
- 9výkon činnosti stavbyvedúcehood 5. 9. 2008
- 10výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmienod 5. 9. 2008
- 11sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 5. 9. 2008
- 12sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 5. 9. 2008
- 13prípravné práce k realizácii stavbyod 5. 9. 2008
- 14uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 5. 9. 2008
- 15dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 5. 9. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44325410
- RÚZ ID
- 721377
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 5. 9. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat781 558 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 10. 2008Registrácia platcu DPHSK2022679142