J&V group, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 98 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 46/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (322 tis. €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 19. 8. 2008
- Sídlo
- Kopčianska 69, 90851, Holíč
- EBITDA marža0,8 %
- ROA (návratnosť aktív)-5,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-10,9 %
- Zadlženosť51 %
- Kapitálová primeranosť49,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -2.16netIncome: -6 949revenue: 322 418prevNetIncome: -11 196
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 49.25equity: 63 961assets: 129 857
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 50.75equity: 63 961assets: 129 857
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -2.98revenueYoY: 97.90validHistoryYears: 10.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.823netMargin: -2.16ebitda: 2 653revenue: 322 418
Altman Z''-Score0.30Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.97 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.80 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.12 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.02 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -5.35 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -5.35 % vs. predchádzajúce -8.71 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 50.75 % vs. predchádzajúce 44.81 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.48× vs. predchádzajúce 1.27×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -2.16 % vs. predchádzajúca -6.87 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 49.25 % vs. predchádzajúca 55.19 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 98 % na 322 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -2.2 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Info
Kapitálová primeranosť 49 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 322 tis. € | 163 tis. € | +97,9 % |
| EBITDA | 3 tis. € | -4 tis. € | +170,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | -3 tis. € | +170,1 % |
| Čistý zisk | -7 tis. € | -11 tis. € | +37,9 % |
| Aktíva | 130 tis. € | 128 tis. € | +1,1 % |
| Vlastné imanie | 64 tis. € | 71 tis. € | −9,8 % |
- 19. 8. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie49.3%
- Cudzie zdroje50.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 322 tis. € | 130 tis. € | 64 tis. € | 3 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 163 tis. € | 128 tis. € | 71 tis. € | -4 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 200 tis. € | 177 tis. € | 82 tis. € | 4 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 306 tis. € | 147 tis. € | 44 tis. € | 1 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 415 tis. € | 153 tis. € | 47 tis. € | 4 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 486 tis. € | 231 tis. € | 51 tis. € | -17 tis. € | -19 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 551 tis. € | 200 tis. € | 25 tis. € | 266 € | -10 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 749 tis. € | 238 tis. € | 35 tis. € | 6 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 397 tis. € | 236 tis. € | 40 tis. € | -860 € | -8 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 423 tis. € | 235 tis. € | 48 tis. € | 4 tis. € | -2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti19. 8. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výkon činnosti stavebného dozoruod 8. 3. 2017
- 2výkon činnosti stavbyvedúcehood 20. 3. 2009
- 3dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 19. 8. 2008
- 4kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 19. 8. 2008
- 5sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 19. 8. 2008
- 6prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 19. 8. 2008
- 7prenájom hnuteľných vecíod 19. 8. 2008
- 8administratívne službyod 19. 8. 2008
- 9prípravné práce k realizácii stavbyod 19. 8. 2008
- 10vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 19. 8. 2008
- 11reklamné a marketingové službyod 19. 8. 2008
- 12murárstvood 19. 8. 2008
- 13tesárstvood 19. 8. 2008
- 14vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 19. 8. 2008
- 15výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmienod 19. 8. 2008
- 16činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 19. 8. 2008
- 17uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 19. 8. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44333986
- RÚZ ID
- 698439
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 19. 8. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat748 806 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 1. 10. 2008Registrácia platcu DPHSK2022675930