Allcover s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 49 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 45/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (150 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 26. 8. 2008
- Sídlo
- Račianska 88 B, 83102, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- EBITDA marža3,6 %
- ROA (návratnosť aktív)3,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)11,8 %
- Zadlženosť69 %
- Kapitálová primeranosť31,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.70netIncome: 2 545revenue: 149 565prevNetIncome: 431.00
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 31.41equity: 21 556assets: 68 636
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 68.59equity: 21 556assets: 68 636
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 6.40revenueYoY: 49.32validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 3.64netMargin: 1.70ebitda: 5 451revenue: 149 565
Altman Z''-Score2.40Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.62 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.85 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.45 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.48 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.71 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.71 % vs. predchádzajúce 0.76 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 68.59 % vs. predchádzajúce 66.26 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.18× vs. predchádzajúce 1.78×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.70 % vs. predchádzajúca 0.43 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 31.41 % vs. predchádzajúca 33.74 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 49 % na 150 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 1.7 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 31 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Upozornenie
Tržby rastú výrazne rýchlejšie (+49 %) ako vlastné imanie (+13 %) — môže ísť o zadlžovanie alebo nárast cudzích zdrojov.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 150 tis. € | 100 tis. € | +49,3 % |
| EBITDA | 5 tis. € | 736 € | +640,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 5 tis. € | 662 € | +640,6 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 431 € | +490,5 % |
| Aktíva | 69 tis. € | 56 tis. € | +21,8 % |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 19 tis. € | +13,4 % |
- 26. 8. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie31.4%
- Cudzie zdroje68.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Mimoriadna | 150 tis. € | 69 tis. € | 22 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 100 tis. € | 56 tis. € | 19 tis. € | 736 € | 431 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 98 tis. € | 57 tis. € | 19 tis. € | 334 € | -394 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 105 tis. € | 56 tis. € | 19 tis. € | -529 € | -977 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 111 tis. € | 39 tis. € | 20 tis. € | 592 € | 73 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 121 tis. € | 94 tis. € | 20 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 131 tis. € | 88 tis. € | 15 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 103 tis. € | 81 tis. € | 9 tis. € | 535 € | -1 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 79 tis. € | 67 tis. € | 10 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 86 tis. € | 90 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla12. 4. 2017 → 8. 6. 2020
Beckovská 17126/26, Bratislava-mestská časť Ružinov
- Založenie spoločnosti26. 8. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla26. 8. 2008 → 11. 4. 2017
Jozefa Hagaru 9, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Pravidelná kontrola detského ihriskaod 21. 12. 2021
- 2Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 21. 12. 2021
- 3Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 21. 12. 2021
- 4Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 21. 12. 2021
- 5Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 21. 12. 2021
- 6Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 21. 12. 2021
- 7Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 21. 12. 2021
- 8Dizajnérske činnostiod 21. 12. 2021
- 9Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 21. 12. 2021
- 10Kuriérske službyod 21. 12. 2021
- 11Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 21. 12. 2021
- 12Výroba kŕmnych zmesíod 21. 12. 2021
- 13Verejné obstarávanieod 21. 12. 2021
- 14Vydavateľská činnosťod 25. 4. 2015
- 15Vykonávanie činnosti samostatného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaisteniaod 25. 4. 2015
- 16Prípravné práce k realizácii stavbyod 25. 4. 2015
- 17Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 25. 4. 2015
- 18Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 25. 4. 2015
- 19Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 25. 4. 2015
- 20Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 25. 4. 2015
- 21Skladovanieod 25. 4. 2015
- 22Prevádzkovanie výdajne stravyod 25. 4. 2015
- 23povolenie na sprostredkovanie poistenia ako poisťovací aagentod 13. 1. 2009
- 24prieskum trhu a verejnej mienkyod 26. 8. 2008
- 25reklamné a marketingové službyod 26. 8. 2008
- 26vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 26. 8. 2008
- 27činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 26. 8. 2008
- 28administratívne službyod 26. 8. 2008
- 29faktoring a forfaitingod 26. 8. 2008
- 30sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),od 26. 8. 2008
- 31sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 26. 8. 2008
- 32sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 26. 8. 2008
- 33kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 26. 8. 2008
- 34počítačové službyod 26. 8. 2008
- 35služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 26. 8. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44347294
- RÚZ ID
- 727650
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 26. 8. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Mimoriadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat149 565 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 12. 4. 2017Zmena sídlaBeckovská 17126/26, Bratislava-mestská časť Ružinov
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 20. 11. 2013Registrácia platcu DPHSK2022670749
- 26. 8. 2008Zmena sídlaJozefa Hagaru 9, Bratislava