DDL GROUP, s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 42 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 23/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje malé tržby (68 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 24. 9. 2008
- Sídlo
- SNP 450/20, 98556, Tomášovce
- EBITDA marža1,4 %
- ROA (návratnosť aktív)1,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)27,5 %
- Zadlženosť96 %
- Kapitálová primeranosť4,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 4.22netIncome: 2 855revenue: 67 574prevNetIncome: 1 993
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 4.34equity: 10 371assets: 239 154
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 95.66equity: 10 371assets: 239 154
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -3.78revenueYoY: -41.80validHistoryYears: 10.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.37netMargin: 4.22ebitda: 924.00revenue: 67 574
Altman Z''-Score0.23Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.09 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.08 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.02 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.05 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.19 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.19 % vs. predchádzajúce 0.92 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 95.66 % vs. predchádzajúce 96.55 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.28× vs. predchádzajúce 0.53×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 4.22 % vs. predchádzajúca 1.72 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 4.34 % vs. predchádzajúca 3.45 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 42 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 4.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 4 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 68 tis. € | 116 tis. € | −41,8 % |
| EBITDA | 924 € | 41 tis. € | −97,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 832 € | 37 tis. € | −97,7 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 2 tis. € | +43,3 % |
| Aktíva | 239 tis. € | 218 tis. € | +9,9 % |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 8 tis. € | +38,0 % |
- 24. 9. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie4.3%
- Cudzie zdroje95.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 68 tis. € | 239 tis. € | 10 tis. € | 924 € | 3 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 116 tis. € | 218 tis. € | 8 tis. € | 41 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 31 tis. € | 210 tis. € | 6 tis. € | -773 € | 101 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 46 tis. € | 212 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 46 tis. € | 245 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 18 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 48 tis. € | 218 tis. € | 7 tis. € | -3 tis. € | 17 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 26 tis. € | 201 tis. € | 6 tis. € | -3 tis. € | 398 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 54 tis. € | 203 tis. € | 6 tis. € | 1 tis. € | 336 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 67 tis. € | 212 tis. € | 6 tis. € | 12 tis. € | 136 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 96 tis. € | 198 tis. € | 6 tis. € | 20 tis. € | 873 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti24. 9. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Služby súvisiace so skrášľovaním tela.od 23. 2. 2021
- 2Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 23. 2. 2021
- 3Poskytovanie sociálnych služiebod 23. 2. 2021
- 4Prevádzkovanie jaslíod 23. 2. 2021
- 5Opravy karosérií.od 23. 2. 2021
- 6Pánske, dámske a detské kaderníctvood 23. 2. 2021
- 7Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 23. 2. 2021
- 8Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 23. 2. 2021
- 9Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 23. 2. 2021
- 10Sťahovacie službyod 23. 2. 2021
- 11Čistiace a upratovacie službyod 23. 2. 2021
- 12prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 16. 10. 2012
- 13reklamné a marketingové službyod 16. 10. 2012
- 14uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 16. 10. 2012
- 15dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 16. 10. 2012
- 16diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 16. 10. 2012
- 17murárstvood 16. 10. 2012
- 18prípravné práce k realizácii stavbyod 16. 10. 2012
- 19výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 16. 10. 2012
- 20výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 16. 10. 2012
- 21opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 16. 10. 2012
- 22sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 16. 10. 2012
- 23sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 16. 10. 2012
- 24skladovanieod 16. 10. 2012
- 25baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 16. 10. 2012
- 26ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 16. 10. 2012
- 27prevádzkovanie výdajne stravyod 16. 10. 2012
- 28prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 16. 10. 2012
- 29maloobchodná a veľkoobchodná činnosťod 24. 9. 2008
- 30činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 24. 9. 2008
- 31poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 24. 9. 2008
- 32sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 24. 9. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44408773
- RÚZ ID
- 730262
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 24. 9. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat116 110 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 2. 2013Registrácia platcu DPHSK2022683476