FOOD FAMILY s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 26 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 48/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (966 tis. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 25. 10. 2008
- Sídlo
- Obchodno-výstavný objekt E 7468, 84107, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
- EBITDA marža6,1 %
- ROA (návratnosť aktív)3,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)18,4 %
- Zadlženosť83 %
- Kapitálová primeranosť16,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.33netIncome: 12 828revenue: 966 338prevNetIncome: 48 608
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 16.85equity: 69 849assets: 414 494
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 83.15equity: 69 849assets: 414 494
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 24.45revenueYoY: 26.43validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 6.15netMargin: 1.33ebitda: 59 394revenue: 966 338
Altman Z''-Score0.88Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.33 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.49 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.82 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.21 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.09 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.09 % vs. predchádzajúce 16.42 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 83.15 % vs. predchádzajúce 80.73 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.33× vs. predchádzajúce 2.58×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.33 % vs. predchádzajúca 6.36 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 16.85 % vs. predchádzajúca 19.27 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 26 % na 966 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 1.3 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 17 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
Rast je vyvážený: tržby (+26 %), aktíva (+40 %), vlastné imanie (+22 %) rastú podobným tempom.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 966 tis. € | 764 tis. € | +26,4 % |
| EBITDA | 59 tis. € | 112 tis. € | −47,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 53 tis. € | 101 tis. € | −47,0 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 49 tis. € | −73,6 % |
| Aktíva | 414 tis. € | 296 tis. € | +40,1 % |
| Vlastné imanie | 70 tis. € | 57 tis. € | +22,5 % |
- 25. 10. 2008Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie16.9%
- Cudzie zdroje83.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 966 tis. € | 414 tis. € | 70 tis. € | 59 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 764 tis. € | 296 tis. € | 57 tis. € | 112 tis. € | 49 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 566 tis. € | 221 tis. € | 28 tis. € | 116 tis. € | 74 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 337 tis. € | 160 tis. € | 5 tis. € | 9 tis. € | -12 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 233 tis. € | 117 tis. € | 2 tis. € | -15 tis. € | -38 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 177 tis. € | 114 tis. € | -30 tis. € | -31 tis. € | -48 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 181 tis. € | 96 tis. € | 18 tis. € | -24 tis. € | -36 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 169 tis. € | 99 tis. € | 4 tis. € | -6 tis. € | -17 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 171 tis. € | 71 tis. € | 6 tis. € | -19 tis. € | -28 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 135 tis. € | 12 tis. € | 4 tis. € | -12 tis. € | -18 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla1. 8. 2014 → 24. 1. 2025
Myslenická 92, Pezinok
- Zmena sídla19. 6. 2014 → 31. 7. 2014
Drobného 2, Bratislava
- Založenie spoločnosti25. 10. 2008
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena25. 10. 2008 → 31. 7. 2014
PAMISO s. r. o.
- Zmena sídla25. 10. 2008 → 18. 6. 2014
Žarnovická 3, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1výroba pekárskych a cukrárenských výrobkovod 1. 8. 2014
- 2poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 1. 8. 2014
- 3prevádzkovanie výdajne stravyod 1. 8. 2014
- 4spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleninyod 1. 8. 2014
- 5výroba nápojovod 1. 8. 2014
- 6odevná výrobaod 25. 10. 2008
- 7výroba bižutérie a suvenírovod 25. 10. 2008
- 8výroba a montáž tieniacej technikyod 25. 10. 2008
- 9prípravné práce k realizácii stavbyod 25. 10. 2008
- 10uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 25. 10. 2008
- 11dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 25. 10. 2008
- 12údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 25. 10. 2008
- 13nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 25. 10. 2008
- 14sťahovacie službyod 25. 10. 2008
- 15sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 25. 10. 2008
- 16služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 25. 10. 2008
- 17správa bytového/nebytového fonduod 25. 10. 2008
- 18prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 25. 10. 2008
- 19prenájom hnuteľných vecíod 25. 10. 2008
- 20vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 25. 10. 2008
- 21administratívne službyod 25. 10. 2008
- 22činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 25. 10. 2008
- 23organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 25. 10. 2008
- 24počítačové službyod 25. 10. 2008
- 25sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 25. 10. 2008
- 26sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 25. 10. 2008
- 27kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 25. 10. 2008
- 28textilná výrobaod 25. 10. 2008
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44412495
- RÚZ ID
- 708466
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 25. 10. 2008Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat966 338 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 7. 2015Registrácia platcu DPHSK2022704431
- 1. 8. 2014Zmena sídlaMyslenická 92, Pezinok
- 19. 6. 2014Zmena sídlaDrobného 2, Bratislava
- 25. 10. 2008Zmena obchodného mena→ PAMISO s. r. o.
- 25. 10. 2008Zmena sídlaŽarnovická 3, Bratislava