Mo Nu international cooperation s. r. o. v likvidácii
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 100 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 7/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje malé tržby (244 €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 19. 3. 2009
- Sídlo
- Trenčianska 53, 82109, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža-913,1 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť118 %
- Kapitálová primeranosť-18,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -971.72netIncome: -2 371revenue: 244.00prevNetIncome: -69 813
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -18.13equity: -109 291assets: 602 770
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 118.13equity: -109 291assets: 602 770
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -68.67revenueYoY: -99.95validHistoryYears: 7.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -913.11netMargin: -971.72ebitda: -2 228revenue: 244.00
Altman Z''-Score-0.69Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -0.36 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.15 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.02 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.16 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.39 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.39 % vs. predchádzajúce -11.32 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 118.13 % vs. predchádzajúce 115.45 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.00× vs. predchádzajúce 0.84×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -971.72 % vs. predchádzajúca -13.54 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -18.13 % vs. predchádzajúca -15.45 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 244 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 100 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -971.7 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
| Položka | 2019 | 2017 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 244 € | 516 tis. € | −100,0 % |
| EBITDA | -2 tis. € | -64 tis. € | +96,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -2 tis. € | -57 tis. € | +96,5 % |
| Čistý zisk | -2 tis. € | -70 tis. € | +96,6 % |
| Aktíva | 603 tis. € | 617 tis. € | −2,3 % |
| Vlastné imanie | -109 tis. € | -95 tis. € | −14,7 % |
- 19. 3. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017
Finančné ukazovatele
2019Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 712 tis. €
- Aktíva spolu
- 603 tis. €
- Vlastné imanie
- −109 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019aktuálny | Riadna | 244 € | 603 tis. € | -109 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 516 tis. € | 617 tis. € | -95 tis. € | -64 tis. € | -70 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 451 tis. € | 615 tis. € | -26 tis. € | 19 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2016 | Mimoriadna | 396 tis. € | 644 tis. € | -15 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 301 tis. € | 429 tis. € | -37 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 367 tis. € | 299 tis. € | -31 tis. € | 11 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2013 | Riadna | 258 tis. € | 263 tis. € | -38 tis. € | — | -3 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti19. 3. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2019aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
- Účtovná závierka 2013JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44680856
- RÚZ ID
- 775010
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 19. 3. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat515 667 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Mimoriadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 31. 12. 2013Zverejnená účtovná závierka za rok 2013Riadna