RETRY, s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +9.7 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 49/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (1,9 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 4. 2009
- Sídlo
- Kupeckého 723/15, 90201, Pezinok
- EBITDA marža0,9 %
- ROA (návratnosť aktív)2,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)7,7 %
- Zadlženosť67 %
- Kapitálová primeranosť32,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.471netIncome: 8 962revenue: 1 904 580prevNetIncome: 85 505
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 32.76equity: 116 107assets: 354 418
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 67.24equity: 116 107assets: 354 418
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 25.99revenueYoY: 9.75validHistoryYears: 9.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.919netMargin: 0.471ebitda: 17 502revenue: 1 904 580
Altman Z''-Score5.61Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.64 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 4.17 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.28 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.51 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.53 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.53 % vs. predchádzajúce 18.25 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 67.24 % vs. predchádzajúce 40.50 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 5.37× vs. predchádzajúce 3.70×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.47 % vs. predchádzajúca 4.93 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 32.76 % vs. predchádzajúca 59.50 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 10 % na 1.9 mil. € — stabilný organický rast.
- Info
Čistá marža len 0.5 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 33 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,9 mil. € | 1,7 mil. € | +9,7 % |
| EBITDA | 18 tis. € | 113 tis. € | −84,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 16 tis. € | 102 tis. € | −84,5 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 86 tis. € | −89,5 % |
| Aktíva | 354 tis. € | 468 tis. € | −24,3 % |
| Vlastné imanie | 116 tis. € | 279 tis. € | −58,3 % |
- 21. 4. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie32.8%
- Cudzie zdroje67.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 1,9 mil. € | 354 tis. € | 116 tis. € | 18 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 1,7 mil. € | 468 tis. € | 279 tis. € | 113 tis. € | 86 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,2 mil. € | 269 tis. € | 193 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 931 tis. € | 310 tis. € | 190 tis. € | 17 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1,6 mil. € | 243 tis. € | 184 tis. € | 17 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 2,2 mil. € | 432 tis. € | 239 tis. € | 160 tis. € | 123 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 1,7 mil. € | 306 tis. € | 157 tis. € | 147 tis. € | 113 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1,1 mil. € | 166 tis. € | 93 tis. € | 117 tis. € | 90 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 300 tis. € | 61 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 4 tis. € | 3 tis. € | — | -480 € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti21. 4. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44699026
- RÚZ ID
- 795806
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 4. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat2 194 853 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 22. 4. 2017Registrácia platcu DPHSK2022807831
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna