REFIMO, s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +0.4 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 65/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (440 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 7. 4. 2009
- Sídlo
- Ľudovíta Bešeňovského 58/78, 03483, Bešeňová
- EBITDA marža5,4 %
- ROA (návratnosť aktív)2,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)4,1 %
- Zadlženosť38 %
- Kapitálová primeranosť61,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 3.83netIncome: 16 887revenue: 440 478prevNetIncome: 50 881
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 61.86equity: 413 695assets: 668 790
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 38.14equity: 413 695assets: 668 790
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 2.62revenueYoY: 0.401validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 5.39netMargin: 3.83ebitda: 23 740revenue: 440 478
Altman Z''-Score4.41Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.22 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.28 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.20 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.70 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.53 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.53 % vs. predchádzajúce 7.25 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 38.14 % vs. predchádzajúce 43.48 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.66× vs. predchádzajúce 0.62×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 3.83 % vs. predchádzajúca 11.60 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 61.86 % vs. predchádzajúca 56.52 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (0 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Info
Čistá marža len 3.8 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 62 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 440 tis. € | 439 tis. € | +0,4 % |
| EBITDA | 24 tis. € | 68 tis. € | −65,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 21 tis. € | 61 tis. € | −65,0 % |
| Čistý zisk | 17 tis. € | 51 tis. € | −66,8 % |
| Aktíva | 669 tis. € | 702 tis. € | −4,7 % |
| Vlastné imanie | 414 tis. € | 397 tis. € | +4,3 % |
- 7. 4. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie61.9%
- Cudzie zdroje38.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 440 tis. € | 669 tis. € | 414 tis. € | 24 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 439 tis. € | 702 tis. € | 397 tis. € | 68 tis. € | 51 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 478 tis. € | 765 tis. € | 346 tis. € | 81 tis. € | 59 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 374 tis. € | 707 tis. € | 298 tis. € | -447 € | -7 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 258 tis. € | 711 tis. € | 304 tis. € | 33 tis. € | 22 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 289 tis. € | 689 tis. € | 283 tis. € | 71 tis. € | 51 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 429 tis. € | 761 tis. € | 232 tis. € | 94 tis. € | 69 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 394 tis. € | 746 tis. € | 163 tis. € | 48 tis. € | 28 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 366 tis. € | 742 tis. € | 135 tis. € | 5 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 349 tis. € | 771 tis. € | 43 tis. € | -1 tis. € | -19 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti7. 4. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla7. 4. 2009 → 29. 11. 2022
Bešeňová 58, Bešeňová
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4od 7. 4. 2009
- 2kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 7. 4. 2009
- 3poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia a predaj na priamu konzumáciuod 7. 4. 2009
- 4organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatíod 7. 4. 2009
- 5prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 7. 4. 2009
- 6prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 7. 4. 2009
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44722893
- RÚZ ID
- 783829
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 7. 4. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat477 853 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 30. 4. 2009Registrácia platcu DPHSK2022802540
- 7. 4. 2009Zmena sídlaBešeňová 58, Bešeňová