INEX group, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 147 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 86/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (27 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 8. 4. 2009
- Sídlo
- Okružná 689/5, 02201, Čadca
- EBITDA marža64,1 %
- ROA (návratnosť aktív)111,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)119,3 %
- Zadlženosť7 %
- Kapitálová primeranosť93,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 62.71netIncome: 17 063revenue: 27 208prevNetIncome: -6 105
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 93.16equity: 14 300assets: 15 350
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 6.84equity: 14 300assets: 15 350
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -4.78revenueYoY: 147.46validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 64.14netMargin: 62.71ebitda: 17 450revenue: 27 208
Altman Z''-Score26.29Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.83 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.66 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 6.49 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 14.30 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 111.16 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 111.16 % vs. predchádzajúce -307.87 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 6.84 % vs. predchádzajúce 239.33 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.77× vs. predchádzajúce 5.54×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 62.71 % vs. predchádzajúca -55.53 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 93.16 % vs. predchádzajúca -139.33 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE 119 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (14300 €) — nereprezentatívne.
- Mikrofirma (tržby 27208 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 147 % na 27 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 62.7 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.63 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 64.1 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 93 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 27 tis. € | 11 tis. € | +147,5 % |
| EBITDA | 17 tis. € | -6 tis. € | +402,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 16 tis. € | -5 tis. € | +402,7 % |
| Čistý zisk | 17 tis. € | -6 tis. € | +379,5 % |
| Aktíva | 15 tis. € | 2 tis. € | +674,1 % |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | -3 tis. € | +617,6 % |
- 8. 4. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie93.2%
- Cudzie zdroje6.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 27 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 11 tis. € | 2 tis. € | -3 tis. € | -6 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 26 tis. € | 11 tis. € | 3 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 11 tis. € | 21 tis. € | -3 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 24 tis. € | 25 tis. € | 2 tis. € | -9 tis. € | -9 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 32 tis. € | 42 tis. € | 11 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 61 tis. € | 22 tis. € | 4 tis. € | 923 € | 705 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 23 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | 994 € | 929 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 15 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 42 tis. € | 3 tis. € | -1 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti8. 4. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla8. 4. 2009 → 9. 12. 2014
349, Ochodnica
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 8. 4. 2009
- 2sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 8. 4. 2009
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 8. 4. 2009
- 4reklamné činnostiod 8. 4. 2009
- 5skladovanie a manipulácia s nákladomod 8. 4. 2009
- 6čistiace a upratovacie práceod 8. 4. 2009
- 7výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 8. 4. 2009
- 8výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 8. 4. 2009
- 9prípravné práce k realizácii stavbyod 8. 4. 2009
- 10uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 8. 4. 2009
- 11dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 8. 4. 2009
- 12nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 8. 4. 2009
- 13prenájom hnuteľných vecíod 8. 4. 2009
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44735944
- RÚZ ID
- 782528
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 8. 4. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 1. 2. 2020Registrácia platcu DPHSK2022803431
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat60 826 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 8. 4. 2009Zmena sídla349, Ochodnica