K & M EURO PAPIER, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +0.0 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 64/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (2 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 14. 8. 2009
- Sídlo
- Košická 24/1, 94501, Komárno
- EBITDA marža42,6 %
- ROA (návratnosť aktív)0,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)4,0 %
- Zadlženosť96 %
- Kapitálová primeranosť4,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 20.27netIncome: 450.00revenue: 2 220prevNetIncome: 70.00
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 4.40equity: 11 336assets: 257 554
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 95.60equity: 11 336assets: 257 554
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 75.67revenueYoY: 0.000validHistoryYears: 8.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 42.57netMargin: 20.27ebitda: 945.00revenue: 2 220
Altman Z''-Score0.05Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.09 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.10 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.02 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.05 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.17 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.17 % vs. predchádzajúce 0.03 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 95.60 % vs. predchádzajúce 95.76 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.01× vs. predchádzajúce 0.01×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 20.27 % vs. predchádzajúca 3.15 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 4.40 % vs. predchádzajúca 4.24 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 2220 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (0 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 20.3 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.20 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 42.6 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 4 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2 tis. € | 2 tis. € | +0,0 % |
| EBITDA | 945 € | 813 € | +16,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 851 € | 732 € | +16,2 % |
| Čistý zisk | 450 € | 70 € | +542,9 % |
| Aktíva | 258 tis. € | 257 tis. € | +0,3 % |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 11 tis. € | +4,1 % |
- 14. 8. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie4.4%
- Cudzie zdroje95.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 2 tis. € | 258 tis. € | 11 tis. € | 945 € | 450 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 2 tis. € | 257 tis. € | 11 tis. € | 813 € | 70 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2 tis. € | 257 tis. € | 11 tis. € | 669 € | 278 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 2 tis. € | 256 tis. € | 11 tis. € | 928 € | 603 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 2 tis. € | 256 tis. € | 10 tis. € | 1 tis. € | 943 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 2 tis. € | 254 tis. € | 9 tis. € | 692 € | 5 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 275 tis. € | -22 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1 tis. € | 283 tis. € | -21 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 43 € | 263 tis. € | -20 tis. € | -1 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 168 tis. € | -17 tis. € | -8 tis. € | -10 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla5. 10. 2010 → 14. 10. 2015
Budulov 94, Moldava nad Bodvou
- Založenie spoločnosti14. 8. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena14. 8. 2009 → 4. 10. 2010
EURO-RENT 2009 s.r.o.
- Zmena sídla14. 8. 2009 → 4. 10. 2010
Daxnerova 192/9, Fiľakovo
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44910479
- RÚZ ID
- 770616
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 14. 8. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat2 345 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 21. 2. 2011Registrácia platcu DPHSK2022868848
- 5. 10. 2010Zmena sídlaBudulov 94, Moldava nad Bodvou
- 14. 8. 2009Zmena obchodného mena→ EURO-RENT 2009 s.r.o.
- 14. 8. 2009Zmena sídlaDaxnerova 192/9, Fiľakovo