moovit, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 30 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 85/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (85 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 11. 2009
- Sídlo
- Bobuľová 11/B, 90028, Ivanka pri Dunaji
- EBITDA marža11,5 %
- ROA (návratnosť aktív)28,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)50,0 %
- Zadlženosť43 %
- Kapitálová primeranosť57,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 10.11netIncome: 8 562revenue: 84 698prevNetIncome: 3 073
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 57.35equity: 17 135assets: 29 879
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 42.65equity: 17 135assets: 29 879
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 59.87revenueYoY: 30.49validHistoryYears: 3.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 11.47netMargin: 10.11ebitda: 9 712revenue: 84 698
Altman Z''-Score7.14Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.13 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.75 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.86 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.41 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 28.66 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 28.66 % vs. predchádzajúce 24.27 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 42.65 % vs. predchádzajúce 32.28 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.83× vs. predchádzajúce 5.13×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 10.11 % vs. predchádzajúca 4.73 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 57.35 % vs. predchádzajúca 67.72 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 30 % na 85 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 10.1 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 57 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 28.7 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 85 tis. € | 65 tis. € | +30,5 % |
| EBITDA | 10 tis. € | 4 tis. € | +138,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 9 tis. € | 4 tis. € | +138,7 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 3 tis. € | +178,6 % |
| Aktíva | 30 tis. € | 13 tis. € | +136,0 % |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 9 tis. € | +99,9 % |
- 21. 11. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie57.3%
- Cudzie zdroje42.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 85 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 65 tis. € | 13 tis. € | 9 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 33 tis. € | 27 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 2 tis. € | 2 tis. € | — | -550 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 0 € | 2 tis. € | 2 tis. € | — | -550 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 2 tis. € | 2 tis. € | 0 € | -550 € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 2 tis. € | 2 tis. € | 0 € | -550 € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 2 tis. € | 2 tis. € | 0 € | 0 € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 2 tis. € | 2 tis. € | -70 € | -550 € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 3 tis. € | 2 tis. € | -70 € | -565 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla15. 12. 2016 → 27. 3. 2023
Závadská 16B, Bratislava - mestská časť Rača
- Zmena sídla16. 12. 2010 → 14. 12. 2016
Račianska 143, Bratislava
- Zmena sídla6. 8. 2010 → 15. 12. 2010
Podzáhradná 100, Bratislava
- Založenie spoločnosti21. 11. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla21. 11. 2009 → 5. 8. 2010
Podzáhradná 100, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 5. 11. 2011
- 2služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 5. 11. 2011
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 21. 11. 2009
- 4stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 21. 11. 2009
- 5počítačová grafikaod 21. 11. 2009
- 6organizovanie kurzov, školení a seminárovod 21. 11. 2009
- 7kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 21. 11. 2009
- 8reklamné a marketingové službyod 21. 11. 2009
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45240639
- RÚZ ID
- 803567
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 11. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat84 698 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 15. 6. 2024Registrácia platcu DPHSK2022919415
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 15. 12. 2016Zmena sídlaZávadská 16B, Bratislava - mestská časť Rača
- 16. 12. 2010Zmena sídlaRačianska 143, Bratislava
- 6. 8. 2010Zmena sídlaPodzáhradná 100, Bratislava
- 21. 11. 2009Zmena sídlaPodzáhradná 100, Bratislava