N+F Slovakia, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 102 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 78/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje významné tržby (5,3 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 10. 11. 2009
- Sídlo
- Vlčie hrdlo 1, 82107, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža13,0 %
- ROA (návratnosť aktív)25,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)60,2 %
- Zadlženosť57 %
- Kapitálová primeranosť42,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 8.83netIncome: 465 510revenue: 5 270 298prevNetIncome: 111 519
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 42.88equity: 773 399assets: 1 803 805
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 57.12equity: 773 399assets: 1 803 805
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 20.05revenueYoY: 101.63validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 12.96netMargin: 8.83ebitda: 682 821revenue: 5 270 298
Altman Z''-Score6.03Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.84 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.24 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.16 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.79 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 25.81 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 25.81 % vs. predchádzajúce 6.95 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 57.12 % vs. predchádzajúce 66.07 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.92× vs. predchádzajúce 1.63×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 8.83 % vs. predchádzajúca 4.27 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 42.88 % vs. predchádzajúca 33.93 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 102 % na 5.3 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 8.8 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 43 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 25.8 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 5,3 mil. € | 2,6 mil. € | +101,6 % |
| EBITDA | 683 tis. € | 214 tis. € | +218,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 615 tis. € | 193 tis. € | +218,8 % |
| Čistý zisk | 466 tis. € | 112 tis. € | +317,4 % |
| Aktíva | 1,8 mil. € | 1,6 mil. € | +12,4 % |
| Vlastné imanie | 773 tis. € | 545 tis. € | +42,0 % |
- 10. 11. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie42.9%
- Cudzie zdroje57.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 5,3 mil. € | 1,8 mil. € | 773 tis. € | 683 tis. € | 466 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2,6 mil. € | 1,6 mil. € | 545 tis. € | 214 tis. € | 112 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 2,8 mil. € | 1,2 mil. € | 533 tis. € | 357 tis. € | 220 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 2,4 mil. € | 1,3 mil. € | 314 tis. € | 80 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1,2 mil. € | 1,1 mil. € | 308 tis. € | 69 tis. € | 402 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 2,4 mil. € | 1,1 mil. € | 393 tis. € | 164 tis. € | 90 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 2,7 mil. € | 1,5 mil. € | 395 tis. € | 285 tis. € | 183 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 1,7 mil. € | 1,0 mil. € | 207 tis. € | 114 tis. € | 68 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 1,3 mil. € | 922 tis. € | 119 tis. € | 54 tis. € | 23 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 1,0 mil. € | 637 tis. € | 97 tis. € | 106 tis. € | 73 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti10. 11. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45254273
- RÚZ ID
- 765204
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 10. 11. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat5 270 298 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 11. 10. 2011Registrácia platcu DPHSK2022913849