Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

Kjiara 1 s.r.o.

aktívna
Suvorovova 1826/48, 94201, Šurany
spoločnosť s ručením obmedzeným
Tržby (2024)36 tis. €
1,2 %vs 2023
Zisk (2024)2 tis. €
45,7 %vs 2023
Vlastné imanie (2024)23 tis. €
9,0 %vs 2023
Zadlženosť (2024)59 %
39,5 %Strednávs 2023
ROE (2024)8.2 %
50,2 %Dobrévs 2023

Stabilné tržby

Medziročná zmena tržieb o -1.2 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 63/100

Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (36 tis. €), je zisková.

Ziskováčistá marža 5 %
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
31. 3. 2010
Sídlo
Suvorovova 1826/48, 94201, Šurany
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2024)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža6,3 %
  • ROA (návratnosť aktív)3,4 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)8,2 %
  • Zadlženosť59 %
  • Kapitálová primeranosť40,7 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (36 tis. €), je zisková.
63/ 100Stabilná
Ziskovosť13 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: 5.31
  • netIncome: 1 901
  • revenue: 35 777
  • prevNetIncome: 3 502
Kapitál16 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 40.71
  • equity: 23 067
  • assets: 56 665
Zadlženosť12 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 59.29
  • equity: 23 067
  • assets: 56 665
Rast10 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: -0.736
  • revenueYoY: -1.19
  • validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: 6.26
  • netMargin: 5.31
  • ebitda: 2 241
  • revenue: 35 777
Altman Z''-Score2.33Šedá zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.560.80aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.260.58aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.720.23aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.050.72presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score1 / 6slabá

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 3.35 %
    splnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.35 % vs. predchádzajúce 9.51 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 59.29 % vs. predchádzajúce 42.52 %.
    nesplnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 0.63× vs. predchádzajúce 0.98×.
    nesplnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 5.31 % vs. predchádzajúca 9.67 %.
    nesplnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 40.71 % vs. predchádzajúca 57.48 %.
    nesplnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Mikrofirma (tržby 35777 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Info

    Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-1 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.

  • Pozitívne

    Čistá marža 5.3 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.

  • Info

    Kapitálová primeranosť 41 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.

Finančný prehľad (2024)
Položka20242023Zmena
Tržby36 tis. €36 tis. €−1,2 %
EBITDA2 tis. €4 tis. €−46,8 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)2 tis. €4 tis. €−46,8 %
Čistý zisk2 tis. €4 tis. €−45,7 %
Aktíva57 tis. €37 tis. €+53,9 %
Vlastné imanie23 tis. €21 tis. €+9,0 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 31. 3. 2010Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
  • 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby