TRAFFIC - LINE, s. r. o. v likvidácii
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 34/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 31. 12. 2009
- Sídlo
- Krajná 7/C, 82104, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)0,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)11,4 %
- Zadlženosť94 %
- Kapitálová primeranosť5,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: 840.00revenue: —prevNetIncome: 24 558
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 5.89equity: 7 366assets: 125 098
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 94.11equity: 7 366assets: 125 098
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -26.09revenueYoY: —validHistoryYears: 5.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: 873.00revenue: —
Altman Z''-Score-7.09Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.12 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -7.32 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.04 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.07 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.67 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.67 % vs. predchádzajúce 15.66 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 94.11 % vs. predchádzajúce 95.84 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 5.89 % vs. predchádzajúca 4.16 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 6 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2020 | 2019 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | -267 € | — |
| EBITDA | 873 € | 26 tis. € | −96,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 786 € | 24 tis. € | −96,7 % |
| Čistý zisk | 840 € | 25 tis. € | −96,6 % |
| Aktíva | 125 tis. € | 157 tis. € | −20,2 % |
| Vlastné imanie | 7 tis. € | 7 tis. € | +12,9 % |
- 31. 12. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019
Finančné ukazovatele
2020Štruktúra financovania
- Vlastné imanie5.9%
- Cudzie zdroje94.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020aktuálny | Riadna | — | 125 tis. € | 7 tis. € | 873 € | 840 € | EUR |
| 2019 | Riadna | -267 € | 157 tis. € | 7 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 472 tis. € | 89 tis. € | -17 tis. € | -112 tis. € | -141 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 1,2 mil. € | 851 tis. € | -164 tis. € | 74 tis. € | 38 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 1,7 mil. € | 878 tis. € | -202 tis. € | -150 tis. € | -211 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 1,9 mil. € | 1,0 mil. € | 9 tis. € | 83 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 1,6 mil. € | 1,7 mil. € | 4 tis. € | 64 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2013 | Riadna | — | 452 tis. € | 142 € | — | -876 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 5 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla6. 3. 2012 → 3. 12. 2021
Záhradnícka 68, Bratislava
- Zmena obchodného mena10. 11. 2011 → 18. 6. 2020
TRAFFIC - LINE, s. r. o.
- Založenie spoločnosti31. 12. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena31. 12. 2009 → 9. 11. 2011
BFC spedition s. r. o.
- Zmena sídla31. 12. 2009 → 5. 3. 2012
Zámostie 180, Považská Bystrica
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2020aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
- Účtovná závierka 2013JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45351554
- RÚZ ID
- 803185
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 31. 12. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2015Najvyšší zaznamenaný obrat1 937 921 EUR · rok 2015
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 31. 12. 2013Zverejnená účtovná závierka za rok 2013Riadna
- 6. 3. 2012Zmena sídlaZáhradnícka 68, Bratislava
- 10. 11. 2011Zmena obchodného mena→ TRAFFIC - LINE, s. r. o.
- 31. 12. 2009Zmena obchodného mena→ BFC spedition s. r. o.
- 31. 12. 2009Zmena sídlaZámostie 180, Považská Bystrica