GOOD CONTACT s. r. o.
aktívnaZadunajská cesta 1190/1, 85101, Bratislava - mestská časť Petržalka
Tržby (2024)300 tis. €
10,3 %vs 2023
Zisk (2024)0 €
100,0 %vs 2023
Vlastné imanie (2024)0 €
100,0 %vs 2023
Zadlženosť (2024)—
ROE (2024)—
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 10 %.
Skóre 28/100
Hlavnou slabinou je ziskovosť.
Súhrn
Firma dosahuje tržby (300 tis. €).
Nízka maržačistá marža len 0 %
Základné informácie
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 10. 2. 2010
- Sídlo
- Zadunajská cesta 1190/1, 85101, Bratislava - mestská časť Petržalka
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2024)Zobraziť všetky ukazovatele →
- EBITDA marža3,1 %
- ROA (návratnosť aktív)—
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť—
- Kapitálová primeranosť—
Finančné zdravie
28/ 100Slabá
Ziskovosť3 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
netMargin: 0.000netIncome: 0.000revenue: 299 524prevNetIncome: 2 478
Kapitál10 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
equityRatio: —equity: 0.000assets: 0.000
Zadlženosť10 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
debtRatio: —equity: 0.000assets: 0.000
Rast13 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
revenueCAGR: 3.06revenueYoY: 10.30validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
ebitdaMargin: 3.13netMargin: 0.000ebitda: 9 375revenue: 299 524
Piotroski F-Score0 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaChýba čistý zisk alebo aktíva.nedostupné
- ΔROA — ziskovosť rastieChýba ROA alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Zadlženosť klesáChýba zadlženosť alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.00 % vs. predchádzajúca 0.91 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieChýba kapitálová primeranosť alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
Upozornenia k dátam
- Aktíva medziročne klesli o 100 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
Čo hovoria dáta
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 10 % na 300 tis. € — stabilný organický rast.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža 0.0 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
Finančný prehľad (2024)
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 300 tis. € | 272 tis. € | +10,3 % |
| EBITDA | 9 tis. € | 3 tis. € | +180,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 8 tis. € | 3 tis. € | +180,4 % |
| Čistý zisk | 0 € | 2 tis. € | −100,0 % |
| Aktíva | 0 € | 34 tis. € | −100,0 % |
| Vlastné imanie | 0 € | 29 tis. € | −100,0 % |
Vzťahy a prepojenia
2 osobyv štatutárnych orgánoch
graf prepojenícez ľudí 2°/3°
Najnovšie udalosti
- 10. 2. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
20243.1 %Slabé
—
—
—
—
—
Tržby a zisk · 10 rokov
Aktíva a vlastné imanie
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 300 tis. € | 0 € | 0 € | 9 tis. € | 0 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 272 tis. € | 34 tis. € | 29 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 215 tis. € | 0 € | 0 € | 4 tis. € | 0 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 185 tis. € | 22 tis. € | 18 tis. € | 4 tis. € | 969 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 176 tis. € | 31 tis. € | 29 tis. € | 3 tis. € | 331 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 212 tis. € | 46 tis. € | 36 tis. € | 4 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 190 tis. € | 59 tis. € | 46 tis. € | 4 tis. € | 829 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 300 tis. € | 64 tis. € | 11 tis. € | -81 tis. € | -85 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 300 tis. € | 111 tis. € | 70 tis. € | -27 tis. € | -31 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 228 tis. € | 46 tis. € | -20 tis. € | 8 tis. € | 5 tis. € | EUR |
Vzťahy a prepojeniachránené dátabeta · ORSF
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti10. 2. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 21. 8. 2014
- 2Kuriérske službyod 21. 8. 2014
- 3Prípravné práce k realizácii stavbyod 21. 8. 2014
- 4Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 21. 8. 2014
- 5Donášková službaod 21. 8. 2014
- 6kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 10. 2. 2010
- 7reklamné a marketingové službyod 10. 2. 2010
- 8sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 10. 2. 2010
- 9sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 10. 2. 2010
- 10poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 10. 2. 2010
- 11organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 10. 2. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45355941
- RÚZ ID
- 1061329
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
Časová osRPO · RÚZ · ORSR · FS13 udalostí
- 10. 2. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat299 842 EUR · rok 2016
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 18. 4. 2011Registrácia platcu DPHSK2022965912