ANH group s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 100 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 80/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (26 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 8. 4. 2010
- Sídlo
- Levočská 95, 08001, Prešov
- EBITDA marža19,0 %
- ROA (návratnosť aktív)6,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)11,7 %
- Zadlženosť45 %
- Kapitálová primeranosť55,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 12.90netIncome: 3 353revenue: 26 000prevNetIncome: 620.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 55.46equity: 28 695assets: 51 744
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 44.54equity: 28 695assets: 51 744
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -0.675revenueYoY: 99.74validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 19.05netMargin: 12.90ebitda: 4 952revenue: 26 000
Altman Z''-Score3.82Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.09 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.87 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.55 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.31 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 6.48 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 6.48 % vs. predchádzajúce 1.39 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 44.54 % vs. predchádzajúce 43.35 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.50× vs. predchádzajúce 0.29×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 12.90 % vs. predchádzajúca 4.76 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 55.46 % vs. predchádzajúca 56.65 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 26000 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 100 % na 26 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 12.9 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 55 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Upozornenie
Tržby rastú výrazne rýchlejšie (+100 %) ako vlastné imanie (+13 %) — môže ísť o zadlžovanie alebo nárast cudzích zdrojov.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 26 tis. € | 13 tis. € | +99,7 % |
| EBITDA | 5 tis. € | 3 tis. € | +60,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 4 tis. € | 3 tis. € | +60,2 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 620 € | +440,8 % |
| Aktíva | 52 tis. € | 45 tis. € | +15,7 % |
| Vlastné imanie | 29 tis. € | 25 tis. € | +13,2 % |
- 8. 4. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie55.5%
- Cudzie zdroje44.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 26 tis. € | 52 tis. € | 29 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 13 tis. € | 45 tis. € | 25 tis. € | 3 tis. € | 620 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 13 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 339 € | 157 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 27 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 367 € | 55 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 26 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € | 661 € | 280 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 26 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € | 430 € | 62 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 26 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € | 428 € | 31 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 26 tis. € | 25 tis. € | 24 tis. € | 2 tis. € | 714 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 26 tis. € | 25 tis. € | 23 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 28 tis. € | 28 tis. € | 19 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti8. 4. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 8. 4. 2010
- 2sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 8. 4. 2010
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 8. 4. 2010
- 4nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 8. 4. 2010
- 5nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 8. 4. 2010
- 6reklamné a marketingové službyod 8. 4. 2010
- 7činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 8. 4. 2010
- 8posudzovanie, hodnotenie a monitoring projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fondod 8. 4. 2010
- 9organizovanie a usporadúvanie kultúrnych a spoločenských podujatíod 8. 4. 2010
- 10spracovanie grafických návrhov na výpočtovej technikeod 8. 4. 2010
- 11vedenie účtovníctvaod 8. 4. 2010
- 12ubytovacie služby bez poskytovanie pohostinských činnostíod 8. 4. 2010
- 13polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovínod 8. 4. 2010
- 14vydavateľská činnoťod 8. 4. 2010
- 15administratívne službyod 8. 4. 2010
- 16vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 8. 4. 2010
- 17nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autoraod 8. 4. 2010
- 18prieskum trhu a verejnej mienkyod 8. 4. 2010
- 19poradenská činnosť pri spracovaní projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fondod 8. 4. 2010
- 20spracovanie ekonomických projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fondod 8. 4. 2010
- 21technicko-organizačná pomoc pri realizácii projektov na čerpanie finančných zdrojov z EÚ pre Štrukturálne fondy a Kohézny fondod 8. 4. 2010
- 22prenájom hnuteľných vecíod 8. 4. 2010
- 23návrh webových stránokod 8. 4. 2010
- 24organizovanie a usporadúvanie školení, prednášok, kurzov a seminárovod 8. 4. 2010
- 25organizovanie a usporadúvanie konferencií, workschopov a výstavod 8. 4. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45360901
- RÚZ ID
- 1030145
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 8. 4. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat27 633 EUR · rok 2016
- 1. 3. 2012Registrácia platcu DPHSK2023007261