Voxwise s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 10 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 94/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (2,5 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 16. 2. 2010
- Sídlo
- Vajnorská 100/A, 83104, Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- EBITDA marža15,6 %
- ROA (návratnosť aktív)29,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)36,9 %
- Zadlženosť20 %
- Kapitálová primeranosť79,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 13.19netIncome: 330 307revenue: 2 504 894prevNetIncome: 343 342
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 79.53equity: 894 660assets: 1 124 966
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 20.47equity: 894 660assets: 1 124 966
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 15.08revenueYoY: 10.22validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 15.62netMargin: 13.19ebitda: 391 279revenue: 2 504 894
Altman Z''-Score11.67Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.57 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 4.04 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.99 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 4.08 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 29.36 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 29.36 % vs. predchádzajúce 34.83 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 20.47 % vs. predchádzajúce 21.60 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.23× vs. predchádzajúce 2.31×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 13.19 % vs. predchádzajúca 15.11 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 79.53 % vs. predchádzajúca 78.40 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 10 % na 2.5 mil. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 13.2 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 80 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 29.4 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2,5 mil. € | 2,3 mil. € | +10,2 % |
| EBITDA | 391 tis. € | 399 tis. € | −1,9 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 352 tis. € | 359 tis. € | −1,9 % |
| Čistý zisk | 330 tis. € | 343 tis. € | −3,8 % |
| Aktíva | 1,1 mil. € | 986 tis. € | +14,1 % |
| Vlastné imanie | 895 tis. € | 773 tis. € | +15,8 % |
- 16. 2. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie79.5%
- Cudzie zdroje20.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 2,5 mil. € | 1,1 mil. € | 895 tis. € | 391 tis. € | 330 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 2,3 mil. € | 986 tis. € | 773 tis. € | 399 tis. € | 343 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2,2 mil. € | 843 tis. € | 582 tis. € | 489 tis. € | 375 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1,7 mil. € | 585 tis. € | 365 tis. € | 272 tis. € | 197 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1,2 mil. € | 373 tis. € | 167 tis. € | 181 tis. € | 139 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 716 tis. € | 154 tis. € | 29 tis. € | -17 tis. € | -20 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 945 tis. € | 234 tis. € | 62 tis. € | 7 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 724 tis. € | 175 tis. € | 56 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 446 tis. € | 198 tis. € | 62 tis. € | -2 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 708 tis. € | 264 tis. € | 64 tis. € | 29 tis. € | 18 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 5 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti16. 2. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena16. 2. 2010 → 15. 9. 2022
Pricewise, s.r.o.
- Zmena sídla16. 2. 2010 → 15. 9. 2022
Grösslingova 52, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Dizajnérske činnostiod 16. 11. 2019
- 2Reklamné a marketingové službyod 16. 11. 2019
- 3služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 16. 2. 2010
- 4počítačové službyod 16. 2. 2010
- 5činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 16. 2. 2010
- 6sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 16. 2. 2010
- 7výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 16. 2. 2010
- 8prieskum trhu a verejnej mienkyod 16. 2. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45403333
- RÚZ ID
- 1034158
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 16. 2. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat2 504 894 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 15. 8. 2010Registrácia platcu DPHSK2022967265
- 16. 2. 2010Zmena obchodného mena→ Pricewise, s.r.o.
- 16. 2. 2010Zmena sídlaGrösslingova 52, Bratislava