Tamplane s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 95 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 38/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje malé tržby (16 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 18. 3. 2010
- Sídlo
- Bitúnková 13, 94001, Nové Zámky
- EBITDA marža14,4 %
- ROA (návratnosť aktív)1,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)6,8 %
- Zadlženosť82 %
- Kapitálová primeranosť18,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 10.55netIncome: 1 731revenue: 16 402prevNetIncome: 5 883
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 18.09equity: 25 415assets: 140 459
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 81.91equity: 25 415assets: 140 459
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -14.48revenueYoY: -95.14validHistoryYears: 7.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 14.35netMargin: 10.55ebitda: 2 354revenue: 16 402
Altman Z''-Score1.39Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.36 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.71 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.10 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.23 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.23 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.23 % vs. predchádzajúce 2.87 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 81.91 % vs. predchádzajúce 88.43 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.12× vs. predchádzajúce 1.65×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 10.55 % vs. predchádzajúca 1.74 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 18.09 % vs. predchádzajúca 11.57 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 31 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- Mikrofirma (tržby 16402 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 95 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 10.6 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 18 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2019 | 2018 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 16 tis. € | 337 tis. € | −95,1 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 11 tis. € | −78,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 10 tis. € | −78,2 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 6 tis. € | −70,6 % |
| Aktíva | 140 tis. € | 205 tis. € | −31,4 % |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 24 tis. € | +7,3 % |
- 18. 3. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018
Finančné ukazovatele
2019Štruktúra financovania
- Vlastné imanie18.1%
- Cudzie zdroje81.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019aktuálny | Riadna | 16 tis. € | 140 tis. € | 25 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 337 tis. € | 205 tis. € | 24 tis. € | 11 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 791 tis. € | 161 tis. € | 18 tis. € | 24 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 339 tis. € | 107 tis. € | 9 tis. € | 10 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 264 tis. € | 95 tis. € | 16 tis. € | 13 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 328 tis. € | 172 tis. € | 10 tis. € | 6 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2013 | Riadna | 42 tis. € | 86 tis. € | 6 tis. € | — | 466 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla21. 8. 2014 → 28. 2. 2020
Vajanského nábrežie 5, Bratislava
- Zmena obchodného mena18. 4. 2013 → 28. 2. 2020
ProfIT, s.r.o.
- Zmena sídla2. 7. 2010 → 20. 8. 2014
Klariská 7, Bratislava
- Založenie spoločnosti18. 3. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena18. 3. 2010 → 17. 4. 2013
K4comp s.r.o.
- Zmena sídla18. 3. 2010 → 1. 7. 2010
Jána Reka 13, Žilina
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2019aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
- Účtovná závierka 2013JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45420548
- RÚZ ID
- 1037409
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 18. 3. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat790 771 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 21. 8. 2014Zmena sídlaVajanského nábrežie 5, Bratislava
- 31. 12. 2013Zverejnená účtovná závierka za rok 2013Riadna
- 18. 4. 2013Zmena obchodného mena→ ProfIT, s.r.o.
- 2. 7. 2010Zmena sídlaKlariská 7, Bratislava
- 18. 3. 2010Zmena obchodného mena→ K4comp s.r.o.
- 18. 3. 2010Zmena sídlaJána Reka 13, Žilina