Marilyn s.r.o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 70/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Pre túto firmu nemáme dostatok finančných údajov na zhrnutie.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 11. 3. 2010
- Sídlo
- Mlynárovce 80, 09016, Mlynárovce
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)17,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)22,6 %
- Zadlženosť25 %
- Kapitálová primeranosť75,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: 29 792revenue: —prevNetIncome: -833.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 75.43equity: 132 115assets: 175 160
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 24.57equity: 132 115assets: 175 160
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -65.90revenueYoY: —validHistoryYears: 6.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: 29 792revenue: —
Altman Z''-Score6.46Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.48 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.78 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.97 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.22 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 17.01 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 17.01 % vs. predchádzajúce -0.57 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 24.57 % vs. predchádzajúce 30.00 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 75.43 % vs. predchádzajúca 70.00 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 75 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 17.0 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | 30 tis. € | -833 € | +37× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 27 tis. € | -750 € | +37× |
| Čistý zisk | 30 tis. € | -833 € | +37× |
| Aktíva | 175 tis. € | 146 tis. € | +19,8 % |
| Vlastné imanie | 132 tis. € | 102 tis. € | +29,1 % |
- 11. 3. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie75.4%
- Cudzie zdroje24.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | — | 175 tis. € | 132 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 146 tis. € | 102 tis. € | -833 € | -833 € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 138 tis. € | 95 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 177 tis. € | 134 tis. € | -6 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 899 € | 136 tis. € | 100 tis. € | -9 tis. € | -9 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 37 tis. € | 146 tis. € | 109 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 145 tis. € | 210 tis. € | 105 tis. € | 12 tis. € | 241 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 155 tis. € | 248 tis. € | 154 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 190 tis. € | 178 tis. € | 105 tis. € | -4 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 195 tis. € | 243 tis. € | 192 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti11. 3. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 3. 5. 2018
- 2sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 11. 3. 2010
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 11. 3. 2010
- 4kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 11. 3. 2010
- 5textilná výrobaod 11. 3. 2010
- 6odevná výrobaod 11. 3. 2010
- 7sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 11. 3. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45450579
- RÚZ ID
- 1067523
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 11. 3. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat195 011 EUR · rok 2016