Fleetreal a.s.
aktívnaVlčie Hrdlo 64, 82107, Bratislava - mestská časť Ružinov
Tržby (2021)—
Zisk (2021)-405 €
95,2 %vs 2020
Vlastné imanie (2021)152 tis. €
0,3 %vs 2020
Zadlženosť (2021)61 %
0,1 %Strednávs 2020
ROE (2021)-0.3 %
95,2 %Stratavs 2020
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 58/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Súhrn
je dlhodobo stratová.
Stratováfirma má negatívny čistý zisk
Základné informácie
- Právna forma
- akciová spoločnosť
- Dátum vzniku
- 30. 3. 2010
- Sídlo
- Vlčie Hrdlo 64, 82107, Bratislava - mestská časť Ružinov
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2021)Zobraziť všetky ukazovatele →
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)-0,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-0,3 %
- Zadlženosť61 %
- Kapitálová primeranosť38,5 %
Finančné zdravie
58/ 100Stabilná
Ziskovosť10 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
netMargin: —netIncome: -405.00revenue: —prevNetIncome: -8 464
Kapitál16 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
equityRatio: 38.54equity: 152 338assets: 395 229
Zadlženosť12 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
debtRatio: 61.46equity: 152 338assets: 395 229
Rast10 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
revenueCAGR: —revenueYoY: —validHistoryYears: 0.000
Efektivita10 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: -405.00revenue: —
Altman Z''-Score0.55Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.76 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.86 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.01 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.66 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.10 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.10 % vs. predchádzajúce -2.14 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 61.46 % vs. predchádzajúce 61.39 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 38.54 % vs. predchádzajúca 38.61 %.nesplnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
Upozornenia k dátam
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Čo hovoria dáta
- Info
Kapitálová primeranosť 39 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
Finančný prehľad (2021)
| Položka | 2021 | 2020 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | -405 € | -8 tis. € | +95,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -365 € | -8 tis. € | +95,2 % |
| Čistý zisk | -405 € | -8 tis. € | +95,2 % |
| Aktíva | 395 tis. € | 396 tis. € | −0,1 % |
| Vlastné imanie | 152 tis. € | 153 tis. € | −0,3 % |
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
—cez ľudí 2°/3°
Najnovšie udalosti
- 30. 3. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020
Finančné ukazovatele
2021—
—
-0.1 %Slabé
-0.3 %Slabé
61.5 %Stredná
38.5 %Dobré
Tržby a zisk · 9 rokov
Aktíva a vlastné imanie
Štruktúra financovania
- Vlastné imanie38.5%
- Cudzie zdroje61.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021aktuálny | Riadna | — | 395 tis. € | 152 tis. € | -405 € | -405 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 396 tis. € | 153 tis. € | -8 tis. € | -8 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 396 tis. € | 161 tis. € | -21 tis. € | -21 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 400 tis. € | 183 tis. € | -20 tis. € | -20 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 401 tis. € | 203 tis. € | -21 tis. € | -22 tis. € | EUR |
| 2016 | Mimoriadna | — | 403 tis. € | 225 tis. € | -20 tis. € | -20 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | — | 404 tis. € | 245 tis. € | -11 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | — | 27 tis. € | 27 tis. € | -125 € | -605 € | EUR |
| 2013 | Riadna | — | 28 tis. € | 28 tis. € | — | -398 € | EUR |
Vzťahy a prepojeniachránené dátabeta · ORSF
História a zmeny
- Založenie spoločnosti30. 3. 2010
akciová spoločnosť
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2021aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
- Účtovná závierka 2013JSON detail
Predmet podnikania
Predmety činnosti zatiaľ neboli synchronizované z ORSR.
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45470189
- RÚZ ID
- 1057156
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
Časová osRPO · RÚZ · ORSR · FS10 udalostí
- 30. 3. 2010Založenie spoločnostiakciová spoločnosť
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Mimoriadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 31. 12. 2013Zverejnená účtovná závierka za rok 2013Riadna