Infront Moto Racing Logistics, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -0.3 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 48/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (2,0 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 22. 4. 2010
- Sídlo
- Letisko Košice 998, 04175, Košice - mestská časť Barca
- EBITDA marža5,4 %
- ROA (návratnosť aktív)5,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)18,3 %
- Zadlženosť69 %
- Kapitálová primeranosť30,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.97netIncome: 59 149revenue: 1 990 000prevNetIncome: 48 270
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 30.57equity: 323 022assets: 1 056 511
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 69.43equity: 323 022assets: 1 056 511
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 5.19revenueYoY: -0.301validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 5.37netMargin: 2.97ebitda: 106 829revenue: 1 990 000
Altman Z''-Score5.27Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.60 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.63 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.58 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.46 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 5.60 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 5.60 % vs. predchádzajúce 3.89 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 69.43 % vs. predchádzajúce 74.85 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.88× vs. predchádzajúce 1.61×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.97 % vs. predchádzajúca 2.42 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 30.57 % vs. predchádzajúca 25.15 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-0 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Info
Čistá marža len 3.0 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 31 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2,0 mil. € | 2,0 mil. € | −0,3 % |
| EBITDA | 107 tis. € | 89 tis. € | +20,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 96 tis. € | 80 tis. € | +20,4 % |
| Čistý zisk | 59 tis. € | 48 tis. € | +22,5 % |
| Aktíva | 1,1 mil. € | 1,2 mil. € | −14,9 % |
| Vlastné imanie | 323 tis. € | 312 tis. € | +3,5 % |
- 22. 4. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie30.6%
- Cudzie zdroje69.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 2,0 mil. € | 1,1 mil. € | 323 tis. € | 107 tis. € | 59 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 2,0 mil. € | 1,2 mil. € | 312 tis. € | 89 tis. € | 48 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2,1 mil. € | 1,8 mil. € | 917 tis. € | 215 tis. € | 154 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 2,1 mil. € | 1,5 mil. € | 765 tis. € | 206 tis. € | 147 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1,6 mil. € | 1,4 mil. € | 842 tis. € | 164 tis. € | 112 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1,4 mil. € | 1,3 mil. € | 764 tis. € | 147 tis. € | 121 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 1,6 mil. € | 999 tis. € | 643 tis. € | 165 tis. € | 122 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1,9 mil. € | 952 tis. € | 521 tis. € | 382 tis. € | 275 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 1,4 mil. € | 509 tis. € | 246 tis. € | 116 tis. € | 70 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 1,3 mil. € | 460 tis. € | 176 tis. € | 111 tis. € | 67 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 1 osobou a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena13. 10. 2010 → 3. 12. 2019
Youthstream Logistic s.r.o.
- Založenie spoločnosti22. 4. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena22. 4. 2010 → 12. 10. 2010
Youthstream Ligistic s.r.o.
- Zmena sídla22. 4. 2010 → 29. 11. 2013
Štefánikovo námestie 5, Spišská Nová Ves
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1výroba a hutnícke spracovanie kovovod 27. 1. 2016
- 2opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 27. 1. 2016
- 3výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 27. 1. 2016
- 4údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 27. 1. 2016
- 5poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 27. 1. 2016
- 6služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 27. 1. 2016
- 7fotografické službyod 27. 1. 2016
- 8čistiace a upratovacie službyod 27. 1. 2016
- 9ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatíod 27. 1. 2016
- 10prevádzkovanie športových zariadeníod 27. 1. 2016
- 11organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 27. 1. 2016
- 12textilná výrobaod 22. 4. 2010
- 13oprava odevov, textilu a bytového textiluod 22. 4. 2010
- 14prípravné práce k realizácii stavbyod 22. 4. 2010
- 15uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 22. 4. 2010
- 16dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 22. 4. 2010
- 17kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 22. 4. 2010
- 18služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 22. 4. 2010
- 19nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 22. 4. 2010
- 20nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 22. 4. 2010
- 21ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 22. 4. 2010
- 22poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 22. 4. 2010
- 23počítačové službyod 22. 4. 2010
- 24prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 22. 4. 2010
- 25prenájom hnuteľných vecíod 22. 4. 2010
- 26sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 22. 4. 2010
- 27sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 22. 4. 2010
- 28sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 22. 4. 2010
- 29reklamné a marketingové službyod 22. 4. 2010
- 30prieskum trhu a verejnej mienkyod 22. 4. 2010
- 31činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 22. 4. 2010
- 32vedenie účtovníctvaod 22. 4. 2010
- 33administratívne službyod 22. 4. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45479241
- RÚZ ID
- 1046406
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 22. 4. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat2 142 800 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 7. 3. 2011Registrácia platcu DPHSK2023021869
- 13. 10. 2010Zmena obchodného mena→ Youthstream Logistic s.r.o.
- 22. 4. 2010Zmena obchodného mena→ Youthstream Ligistic s.r.o.
- 22. 4. 2010Zmena sídlaŠtefánikovo námestie 5, Spišská Nová Ves