Vetro s. r. o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 83/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (3 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 1. 6. 2010
- Sídlo
- Tržná 3, 97901, Rimavská Sobota
- EBITDA marža22,0 %
- ROA (návratnosť aktív)2,4 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)2,5 %
- Zadlženosť3 %
- Kapitálová primeranosť97,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 9.89netIncome: 278.00revenue: 2 810prevNetIncome: -340.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 97.05equity: 11 183assets: 11 523
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 2.95equity: 11 183assets: 11 523
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -1.64revenueYoY: —validHistoryYears: 4.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 21.99netMargin: 9.89ebitda: 618.00revenue: 2 810
Altman Z''-Score38.31Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.91 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.56 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.31 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 34.54 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.41 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.41 % vs. predchádzajúce -3.02 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 2.95 % vs. predchádzajúce 3.02 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 97.05 % vs. predchádzajúca 96.98 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 2810 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby za 2025: 2810 €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Pozitívne
Čistá marža 9.9 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
EBITDA marža 22.0 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 97 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | — | — |
| EBITDA | 618 € | — | — |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 556 € | — | — |
| Čistý zisk | 278 € | -340 € | +181,8 % |
| Aktíva | 12 tis. € | 11 tis. € | +2,5 % |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 11 tis. € | +2,5 % |
- 1. 6. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie97.0%
- Cudzie zdroje3.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 3 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 618 € | 278 € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 11 tis. € | 11 tis. € | — | -340 € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 11 tis. € | 11 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 11 tis. € | 11 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 11 tis. € | 11 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 11 tis. € | 11 tis. € | — | — | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 12 tis. € | 11 tis. € | -6 € | 19 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 3 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 3 tis. € | 9 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena4. 9. 2018 → 1. 6. 2022
hlavmil.com s.r.o.
- Zmena sídla4. 9. 2018 → 1. 6. 2022
Mieru 131, Hrachovo
- Zmena obchodného mena4. 6. 2015 → 3. 9. 2018
GEMER REAL s.r.o
- Zmena sídla4. 6. 2015 → 3. 9. 2018
Bakulínyho 781/6, Rimavská Sobota
- Založenie spoločnosti1. 6. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena1. 6. 2010 → 3. 6. 2015
AVEG s.r.o
- Zmena sídla1. 6. 2010 → 3. 6. 2015
Nám. Š. M. Daxnera 11/14, Rimavská Sobota
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Finančný lízingod 2. 6. 2022
- 2Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2. 6. 2022
- 3Prevádzka malých plavidielod 2. 6. 2022
- 4Sťahovacie službyod 2. 6. 2022
- 5Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 2. 6. 2022
- 6Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 2. 6. 2022
- 7Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2. 6. 2022
- 8Prevádzkovanie vodnej záchrannej službyod 2. 6. 2022
- 9Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2. 6. 2022
- 10Poskytovanie služieb v rybárstveod 2. 6. 2022
- 11Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 2. 6. 2022
- 12Výroba potravinárskych výrobkovod 2. 6. 2022
- 13Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2. 6. 2022
- 14Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 2. 6. 2022
- 15Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2. 6. 2022
- 16Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2. 6. 2022
- 17Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2. 6. 2022
- 18Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2. 6. 2022
- 19Služby požičovníod 2. 6. 2022
- 20Fotografické službyod 2. 6. 2022
- 21Dizajnérske činnostiod 2. 6. 2022
- 22Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2. 6. 2022
- 23Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2. 6. 2022
- 24Faktoring a forfaitingod 2. 6. 2022
- 25Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2. 6. 2022
- 26Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2. 6. 2022
- 27Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 4. 9. 2018
- 28Administratívne službyod 4. 9. 2018
- 29Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 4. 9. 2018
- 30Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 4. 9. 2018
- 31Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 4. 9. 2018
- 32Verejné obstarávanieod 4. 9. 2018
- 33Textilná výrobaod 4. 9. 2018
- 34Odevná výrobaod 4. 9. 2018
- 35Kuriérske službyod 4. 9. 2018
- 36Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 4. 9. 2018
- 37Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 4. 9. 2018
- 38Vedenie účtovníctvaod 4. 9. 2018
- 39Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 4. 9. 2018
- 40Prevádzkovanie výdajne stravyod 4. 9. 2018
- 41Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 4. 9. 2018
- 42Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 4. 9. 2018
- 43Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 4. 9. 2018
- 44Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 4. 9. 2018
- 45Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 4. 6. 2015
- 46Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 4. 6. 2015
- 47Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 4. 6. 2015
- 48Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 4. 6. 2015
- 49Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 4. 6. 2015
- 50Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 4. 6. 2015
- 51Reklamné a marketingové službyod 4. 6. 2015
- 52Prenájom hnuteľných vecíod 4. 6. 2015
- 53uskutočňovanie stavieb a ich zmien.od 1. 6. 2010
- 54čistiace a upratovacie službyod 1. 6. 2010
- 55nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 1. 6. 2010
- 56sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 1. 6. 2010
- 57sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 1. 6. 2010
- 58kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )od 1. 6. 2010
- 59dokončovacie stavebné práce k realizácii exteriérov a interiérov.od 1. 6. 2010
- 60prípravné práce k realizácii stavbyod 1. 6. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45543763
- RÚZ ID
- 1009972
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 1. 6. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 4. 9. 2018Zmena obchodného mena→ hlavmil.com s.r.o.
- 4. 9. 2018Zmena sídlaMieru 131, Hrachovo
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat3 000 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 4. 6. 2015Zmena obchodného mena→ GEMER REAL s.r.o
- 4. 6. 2015Zmena sídlaBakulínyho 781/6, Rimavská Sobota
- 1. 6. 2010Zmena obchodného mena→ AVEG s.r.o
- 1. 6. 2010Zmena sídlaNám. Š. M. Daxnera 11/14, Rimavská Sobota