Techwerk s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 63 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 82/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (127 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 18. 6. 2010
- Sídlo
- Černyševského 26, 85101, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža15,0 %
- ROA (návratnosť aktív)12,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)26,7 %
- Zadlženosť52 %
- Kapitálová primeranosť48,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 12.38netIncome: 15 686revenue: 126 714prevNetIncome: 1 427
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 48.30equity: 58 774assets: 121 674
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 51.70equity: 58 774assets: 121 674
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 20.26revenueYoY: 62.95validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 15.03netMargin: 12.38ebitda: 19 050revenue: 126 714
Altman Z''-Score4.33Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.95 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.50 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.89 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.98 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 12.89 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 12.89 % vs. predchádzajúce 1.17 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 51.70 % vs. predchádzajúce 64.57 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.04× vs. predchádzajúce 0.64×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 12.38 % vs. predchádzajúca 1.84 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 48.30 % vs. predchádzajúca 35.43 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 63 % na 127 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 12.4 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 48 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 12.9 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 127 tis. € | 78 tis. € | +63,0 % |
| EBITDA | 19 tis. € | 1 tis. € | +12× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 17 tis. € | 1 tis. € | +12× |
| Čistý zisk | 16 tis. € | 1 tis. € | +999,2 % |
| Aktíva | 122 tis. € | 122 tis. € | +0,1 % |
| Vlastné imanie | 59 tis. € | 43 tis. € | +36,4 % |
- 18. 6. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie48.3%
- Cudzie zdroje51.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 127 tis. € | 122 tis. € | 59 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 78 tis. € | 122 tis. € | 43 tis. € | 1 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 16 tis. € | 77 tis. € | 42 tis. € | -4 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 79 tis. € | 52 tis. € | 46 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 18 tis. € | 49 tis. € | 47 tis. € | -5 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 32 tis. € | 51 tis. € | 50 tis. € | 8 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 39 tis. € | 48 tis. € | 47 tis. € | 19 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 62 tis. € | 41 tis. € | 33 tis. € | 25 tis. € | 20 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 48 tis. € | 26 tis. € | 13 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 24 tis. € | 17 tis. € | 10 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti18. 6. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 20. 5. 2020
- 2výroba a hutnícke spracovanie kovovod 20. 5. 2020
- 3mechanická úprava kovov s plechovod 20. 5. 2020
- 4výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 20. 5. 2020
- 5výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 20. 5. 2020
- 6vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 20. 5. 2020
- 7výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 20. 5. 2020
- 8výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 20. 5. 2020
- 9podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 20. 5. 2020
- 10údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 20. 5. 2020
- 11inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 20. 5. 2020
- 12výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 20. 5. 2020
- 13reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 20. 5. 2020
- 14dizajnérske činnostiod 20. 5. 2020
- 15vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 20. 5. 2020
- 16služby požičovníod 20. 5. 2020
- 17prenájom hnuteľných vecíod 20. 5. 2020
- 18čistiace a upratovacie službyod 20. 5. 2020
- 19vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 20. 5. 2020
- 20organizovanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 20. 5. 2020
- 21výroba výrobkov z gumy a plastuod 20. 5. 2020
- 22výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 20. 5. 2020
- 23keramická výrobaod 20. 5. 2020
- 24výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 20. 5. 2020
- 25výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltuod 20. 5. 2020
- 26dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 27. 1. 2016
- 27zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhovod 27. 1. 2016
- 28nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 27. 1. 2016
- 29baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 27. 1. 2016
- 30činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 1. 2016
- 31fotografické službyod 27. 1. 2016
- 32poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 27. 1. 2016
- 33opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 27. 1. 2016
- 34výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 27. 1. 2016
- 35výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaod 27. 1. 2016
- 36výroba jednoduchých úžitkových výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korkuod 27. 1. 2016
- 37prípravné práce k realizácii stavbyod 27. 1. 2016
- 38uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 18. 6. 2010
- 39opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 18. 6. 2010
- 40kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 18. 6. 2010
- 41sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 18. 6. 2010
- 42sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 18. 6. 2010
- 43sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 18. 6. 2010
- 44výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 18. 6. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45618241
- RÚZ ID
- 1038220
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 18. 6. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat126 714 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 8. 11. 2010Registrácia platcu DPHSK2023064747