J-ETEC.EU s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 281 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 45/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (37 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 9. 7. 2010
- Sídlo
- Janka Alexyho 1864/3, 84101, Bratislava - mestská časť Dúbravka
- EBITDA marža14,6 %
- ROA (návratnosť aktív)18,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)92,0 %
- Zadlženosť80 %
- Kapitálová primeranosť19,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 13.40netIncome: 4 981revenue: 37 177prevNetIncome: -722.00
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 19.90equity: 5 415assets: 27 206
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 80.10equity: 5 415assets: 27 206
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -3.38revenueYoY: 280.83validHistoryYears: 7.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 14.56netMargin: 13.40ebitda: 5 414revenue: 37 177
Altman Z''-Score-0.15Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.39 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.94 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.14 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.26 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 18.31 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 18.31 % vs. predchádzajúce -13.97 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 80.10 % vs. predchádzajúce 91.60 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.37× vs. predchádzajúce 1.89×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 13.40 % vs. predchádzajúca -7.40 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 19.90 % vs. predchádzajúca 8.40 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 37177 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +281 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 281 % na 37 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 13.4 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 20 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
ROA 18.3 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 37 tis. € | 10 tis. € | +280,8 % |
| EBITDA | 5 tis. € | 106 € | +50× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 5 tis. € | 95 € | +50× |
| Čistý zisk | 5 tis. € | -722 € | +789,9 % |
| Aktíva | 27 tis. € | 5 tis. € | +426,3 % |
| Vlastné imanie | 5 tis. € | 434 € | +11× |
- 9. 7. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie19.9%
- Cudzie zdroje80.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 37 tis. € | 27 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 10 tis. € | 5 tis. € | 434 € | 106 € | -722 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 10 tis. € | 11 tis. € | 1 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 540 € | -3 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 9 tis. € | 773 € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 12 tis. € | 3 tis. € | 521 € | 434 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 4 tis. € | 12 tis. € | 2 tis. € | 943 € | 855 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 2 tis. € | 11 tis. € | 1 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 15 tis. € | 14 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 46 tis. € | 13 tis. € | 4 tis. € | -14 tis. € | -17 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla1. 7. 2014 → 31. 3. 2023
Gajova 4, Bratislava
- Založenie spoločnosti9. 7. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla9. 7. 2010 → 30. 6. 2014
Gorkého 3, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prekladateľské a tlmočnícke služby: z jazyka slovenského do jazyka japonského a z jazyka japonského do jazyka slovenskéhood 26. 1. 2024
- 2sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 12. 6. 2012
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 9. 7. 2010
- 4prieskum trhuod 9. 7. 2010
- 5kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 9. 7. 2010
- 6konzultačná a poradenská činnosť v oblasti obchoduod 9. 7. 2010
- 7reklamná a propagačná činnosťod 9. 7. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45626375
- RÚZ ID
- 1066792
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 9. 7. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2016Najvyšší zaznamenaný obrat45 697 EUR · rok 2016
- 1. 7. 2014Zmena sídlaGajova 4, Bratislava
- 15. 8. 2010Registrácia platcu DPHSK2023076055
- 9. 7. 2010Zmena sídlaGorkého 3, Bratislava