EHW GROUP Slovakia, s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 197 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 3/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje malé tržby (1 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 15. 7. 2010
- Sídlo
- Klincová 35, 82108, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža-93,9 %
- ROA (návratnosť aktív)-1,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť114 %
- Kapitálová primeranosť-13,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -135.36netIncome: -1 489revenue: 1 100prevNetIncome: -168.00
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -13.91equity: -20 134assets: 144 708
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 113.91equity: -20 134assets: 144 708
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -41.92revenueYoY: 197.30validHistoryYears: 5.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -93.91netMargin: -135.36ebitda: -1 033revenue: 1 100
Altman Z''-Score-0.85Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -0.27 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.41 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.04 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.13 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -1.03 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -1.03 % vs. predchádzajúce -0.12 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 113.91 % vs. predchádzajúce 112.79 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.01× vs. predchádzajúce 0.00×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -135.36 % vs. predchádzajúca -45.41 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -13.91 % vs. predchádzajúca -12.79 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 1100 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 197 % na 1100 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -135.4 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
- Info
Firma je v počiatočnej fáze rastu (predchádzajúce tržby 370 €). Trend bude reprezentatívny po ďalšom roku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1 tis. € | 370 € | +197,3 % |
| EBITDA | -1 tis. € | -56 € | −17× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -930 € | -50 € | −17× |
| Čistý zisk | -1 tis. € | -168 € | −786,3 % |
| Aktíva | 145 tis. € | 146 tis. € | −0,8 % |
| Vlastné imanie | -20 tis. € | -19 tis. € | −8,0 % |
- 15. 7. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 165 tis. €
- Aktíva spolu
- 145 tis. €
- Vlastné imanie
- −20 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 1 tis. € | 145 tis. € | -20 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 370 € | 146 tis. € | -19 tis. € | -56 € | -168 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 450 € | 146 tis. € | -18 tis. € | 10 € | -95 € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 146 tis. € | -18 tis. € | -428 € | -526 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 147 tis. € | -18 tis. € | -473 € | -565 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 38 tis. € | 148 tis. € | -17 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 144 tis. € | -24 tis. € | -8 tis. € | -8 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 146 tis. € | -16 tis. € | -8 tis. € | -9 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 131 tis. € | -7 tis. € | -9 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 10 tis. € | 133 tis. € | 3 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla23. 5. 2014 → 30. 9. 2019
Lombardiniho 557/3, Bratislava
- Založenie spoločnosti15. 7. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena15. 7. 2010 → 22. 5. 2014
JDP Slovakia, s. r. o.
- Zmena sídla15. 7. 2010 → 22. 5. 2014
Emila Boleslava Lukáča 1995/16, Senec
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 15. 7. 2010
- 2sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 15. 7. 2010
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 15. 7. 2010
- 4počítačové službyod 15. 7. 2010
- 5administratívne službyod 15. 7. 2010
- 6činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 15. 7. 2010
- 7faktoring a fortaitingod 15. 7. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45649502
- RÚZ ID
- 1064445
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 15. 7. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat37 640 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 23. 5. 2014Zmena sídlaLombardiniho 557/3, Bratislava
- 21. 5. 2012Registrácia platcu DPHSK2023077034
- 15. 7. 2010Zmena obchodného mena→ JDP Slovakia, s. r. o.
- 15. 7. 2010Zmena sídlaEmila Boleslava Lukáča 1995/16, Senec