OnRoad, s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 16 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 83/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (33 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 16. 7. 2010
- Sídlo
- Galvaniho 29, 82104, Bratislava - mestská časť Ružinov
- EBITDA marža17,0 %
- ROA (návratnosť aktív)3,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)3,7 %
- Zadlženosť3 %
- Kapitálová primeranosť96,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 15.72netIncome: 5 159revenue: 32 809prevNetIncome: 4 675
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 96.59equity: 138 887assets: 143 783
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 3.41equity: 138 887assets: 143 783
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -5.71revenueYoY: -16.33validHistoryYears: 10.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 17.02netMargin: 15.72ebitda: 5 584revenue: 32 809
Altman Z''-Score32.61Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.90 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.70 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.22 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 29.79 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.59 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.59 % vs. predchádzajúce 3.43 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 3.41 % vs. predchádzajúce 1.88 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.23× vs. predchádzajúce 0.29×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 15.72 % vs. predchádzajúca 11.92 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 96.59 % vs. predchádzajúca 98.12 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 32809 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 16 % na 33 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 15.7 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.16 € čistého zisku.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 97 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 33 tis. € | 39 tis. € | −16,3 % |
| EBITDA | 6 tis. € | 6 tis. € | −5,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 5 tis. € | 5 tis. € | −5,1 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 5 tis. € | +10,4 % |
| Aktíva | 144 tis. € | 136 tis. € | +5,5 % |
| Vlastné imanie | 139 tis. € | 134 tis. € | +3,9 % |
- 16. 7. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie96.6%
- Cudzie zdroje3.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 33 tis. € | 144 tis. € | 139 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 39 tis. € | 136 tis. € | 134 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 30 tis. € | 140 tis. € | 129 tis. € | -7 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 57 tis. € | 157 tis. € | 136 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 68 tis. € | 154 tis. € | 126 tis. € | 1 tis. € | 419 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 60 tis. € | 158 tis. € | 125 tis. € | 10 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 29 tis. € | 141 tis. € | 118 tis. € | -6 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 83 tis. € | 171 tis. € | 126 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 29 tis. € | 158 tis. € | 124 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 56 tis. € | 143 tis. € | 124 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti16. 7. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena16. 7. 2010 → 30. 3. 2015
AUTONEL, s.r.o.
- Zmena sídla16. 7. 2010 → 28. 10. 2011
Bardejovská 23, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 23. 6. 2018
- 2Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 23. 6. 2018
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 16. 7. 2010
- 4sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 16. 7. 2010
- 5činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 16. 7. 2010
- 6prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 16. 7. 2010
- 7prenájom hnuteľných vecíod 16. 7. 2010
- 8uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 16. 7. 2010
- 9údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 16. 7. 2010
- 10nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 16. 7. 2010
- 11nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 16. 7. 2010
- 12vykonávanie odťahovej služby.od 16. 7. 2010
- 13kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 16. 7. 2010
- 14administratívne službyod 16. 7. 2010
- 15vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 16. 7. 2010
- 16čistiace a upratovacie službyod 16. 7. 2010
- 17prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 16. 7. 2010
- 18reklamné a marketingové službyod 16. 7. 2010
- 19prieskum trhu a verejnej mienkyod 16. 7. 2010
- 20počítačové službyod 16. 7. 2010
- 21služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 16. 7. 2010
- 22organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 16. 7. 2010
- 23skladovanieod 16. 7. 2010
- 24sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 16. 7. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45650683
- RÚZ ID
- 1005194
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 16. 7. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat82 537 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 10. 2. 2015Registrácia platcu DPHSK2023075879
- 16. 7. 2010Zmena obchodného mena→ AUTONEL, s.r.o.
- 16. 7. 2010Zmena sídlaBardejovská 23, Bratislava