GALA servis, s.r.o.
aktívnaZvolenská cesta 4417/165, 97405, Banská Bystrica
Tržby (2025)1 tis. €
656,0 %vs 2024
Zisk (2025)-1 tis. €
51,1 %vs 2024
Vlastné imanie (2025)-776 €
674,8 %vs 2024
Zadlženosť (2025)—
ROE (2025)181.7 %
108,5 %Výbornévs 2024
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 656 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 7/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku negatívnej ziskovosti.
Súhrn
Firma dosahuje malé tržby (1 tis. €), je dlhodobo stratová.
Stratováfirma má negatívny čistý zisk
Silný rasttržby +656 % medziročne
Základné informácie
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 7. 2010
- Sídlo
- Zvolenská cesta 4417/165, 97405, Banská Bystrica
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2025)Zobraziť všetky ukazovatele →
- EBITDA marža-82,6 %
- ROA (návratnosť aktív)—
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť—
- Kapitálová primeranosť—
Finančné zdravie
7/ 100Riziková
Ziskovosť4 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
netMargin: -124.34netIncome: -1 410revenue: 1 134prevNetIncome: -2 884
Kapitál10 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
equityRatio: —equity: -776.00assets: 0.000
Zadlženosť10 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
debtRatio: —equity: -776.00assets: 0.000
Rast2 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
revenueCAGR: -47.90revenueYoY: 656.00validHistoryYears: 10.00
Efektivita1 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
ebitdaMargin: -82.63netMargin: -124.34ebitda: -937.00revenue: 1 134
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaChýba čistý zisk alebo aktíva.nedostupné
- ΔROA — ziskovosť rastieChýba ROA alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Zadlženosť klesáChýba zadlženosť alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -124.34 % vs. predchádzajúca -1922.67 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieChýba kapitálová primeranosť alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
Upozornenia k dátam
- Aktíva medziročne klesli o 100 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- Mikrofirma (tržby 1134 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +656 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
Čo hovoria dáta
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 656 % na 1134 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -124.3 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
Finančný prehľad (2025)
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1 tis. € | 150 € | +656,0 % |
| EBITDA | -937 € | -535 € | −75,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -843 € | -482 € | −75,1 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | -3 tis. € | +51,1 % |
| Aktíva | 0 € | 4 tis. € | −100,0 % |
| Vlastné imanie | -776 € | 135 € | −674,8 % |
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
—cez ľudí 2°/3°
Najnovšie udalosti
- 27. 7. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025-82.6 %Strata
-124.3 %Strata
—
—
—
—
Tržby a zisk · 10 rokov
Aktíva a vlastné imanie
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 1 tis. € | 0 € | -776 € | -937 € | -1 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 150 € | 4 tis. € | 135 € | -535 € | -3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 25 tis. € | 38 tis. € | 19 € | -6 tis. € | -13 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 35 tis. € | 73 tis. € | 35 tis. € | 4 tis. € | 204 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 57 tis. € | 70 tis. € | 34 tis. € | 2 tis. € | 9 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 121 tis. € | 70 tis. € | 34 tis. € | 3 tis. € | 364 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 175 tis. € | 127 tis. € | 20 tis. € | 35 tis. € | 23 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 213 tis. € | 140 tis. € | -3 tis. € | 19 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 525 tis. € | 198 tis. € | -6 tis. € | 17 tis. € | 853 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 401 tis. € | 149 tis. € | -7 tis. € | 7 tis. € | -8 tis. € | EUR |
Vzťahy a prepojeniachránené dátabeta · ORSF
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 7. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Predmety činnosti zatiaľ neboli synchronizované z ORSR.
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45666601
- RÚZ ID
- 1005391
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
Časová osRPO · RÚZ · ORSR · FS13 udalostí
- 27. 7. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat524 561 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 20. 2. 2011Registrácia platcu DPHSK2023077419