Webinfo Slovakia s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 37 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 70/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (36 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 4. 8. 2010
- Sídlo
- Priekopnícka 1, 82106, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
- EBITDA marža9,6 %
- ROA (návratnosť aktív)4,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)8,1 %
- Zadlženosť41 %
- Kapitálová primeranosť59,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 4.54netIncome: 1 637revenue: 36 055prevNetIncome: 317.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 59.10equity: 20 219assets: 34 212
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 40.90equity: 20 219assets: 34 212
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 5.08revenueYoY: -36.92validHistoryYears: 10.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 9.57netMargin: 4.54ebitda: 3 451revenue: 36 055
Altman Z''-Score5.12Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.16 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.86 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.58 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.52 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 4.78 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 4.78 % vs. predchádzajúce 1.09 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 40.90 % vs. predchádzajúce 36.19 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.05× vs. predchádzajúce 1.96×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 4.54 % vs. predchádzajúca 0.55 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 59.10 % vs. predchádzajúca 63.81 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 36055 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 37 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 4.5 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 59 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 36 tis. € | 57 tis. € | −36,9 % |
| EBITDA | 3 tis. € | 3 tis. € | +34,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 3 tis. € | 2 tis. € | +34,1 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 317 € | +416,4 % |
| Aktíva | 34 tis. € | 29 tis. € | +17,5 % |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 19 tis. € | +8,8 % |
- 4. 8. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie59.1%
- Cudzie zdroje40.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 36 tis. € | 34 tis. € | 20 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 57 tis. € | 29 tis. € | 19 tis. € | 3 tis. € | 317 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 48 tis. € | 28 tis. € | 18 tis. € | 4 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 47 tis. € | 32 tis. € | 17 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 52 tis. € | 31 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 44 tis. € | 17 tis. € | 5 tis. € | 2 tis. € | 419 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 39 tis. € | 17 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 22 tis. € | 17 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 22 tis. € | 13 tis. € | 541 € | 2 tis. € | -523 € | EUR |
| 2015 | Riadna | 23 tis. € | 14 tis. € | 1 tis. € | 3 tis. € | 400 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti4. 8. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 8. 6. 2016
- 2Prieskum trhu a verejnej mienkyod 8. 6. 2016
- 3Prevádzkovanie technickej služby podľa § 7 ods. 1 zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti v znení neskorších predpisov (projektovanie, montáž, údržba, revízia, oprava)od 8. 6. 2016
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 8. 6. 2016
- 5Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 8. 6. 2016
- 6Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 8. 6. 2016
- 7Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 8. 6. 2016
- 8Prípravné práce k realizácii stavbyod 8. 6. 2016
- 9Zámočníctvood 8. 6. 2016
- 10Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrickýchod 8. 6. 2016
- 11Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 8. 6. 2016
- 12Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 8. 6. 2016
- 13Fotografické službyod 8. 6. 2016
- 14Prenájom hnuteľných vecíod 8. 6. 2016
- 15Čistiace a upratovacie službyod 8. 6. 2016
- 16Administratívne službyod 8. 6. 2016
- 17Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 8. 6. 2016
- 18Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 8. 6. 2016
- 19sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 4. 8. 2010
- 20sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 4. 8. 2010
- 21počítačové službyod 4. 8. 2010
- 22služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 4. 8. 2010
- 23reklamné a marketingové službyod 4. 8. 2010
- 24vedenie účtovníctvaod 4. 8. 2010
- 25kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 4. 8. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45677336
- RÚZ ID
- 1046023
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 4. 8. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat57 162 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 15. 9. 2010Registrácia platcu DPHSK2023082567