CONTTI +, s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 49 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 49/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (69 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 3. 8. 2010
- Sídlo
- Šusteková 7, 85104, Bratislava - mestská časť Petržalka
- EBITDA marža15,6 %
- ROA (návratnosť aktív)14,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)139,6 %
- Zadlženosť89 %
- Kapitálová primeranosť10,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 14.47netIncome: 9 943revenue: 68 730prevNetIncome: -11 560
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 10.57equity: 7 124assets: 67 390
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 89.43equity: 7 124assets: 67 390
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 16.90revenueYoY: -49.11validHistoryYears: 9.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 15.59netMargin: 14.47ebitda: 10 716revenue: 68 730
Altman Z''-Score2.12Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.21 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.88 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.91 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.12 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 14.75 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 14.75 % vs. predchádzajúce -6.83 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 89.43 % vs. predchádzajúce 101.52 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.02× vs. predchádzajúce 0.80×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 14.47 % vs. predchádzajúca -8.56 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 10.57 % vs. predchádzajúca -1.52 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 60 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- ROE 140 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (7124 €) — nereprezentatívne.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 49 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 14.5 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 11 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
ROA 14.8 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2022 | 2021 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 69 tis. € | 135 tis. € | −49,1 % |
| EBITDA | 11 tis. € | -2 tis. € | +724,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 10 tis. € | -2 tis. € | +724,1 % |
| Čistý zisk | 10 tis. € | -12 tis. € | +186,0 % |
| Aktíva | 67 tis. € | 169 tis. € | −60,2 % |
| Vlastné imanie | 7 tis. € | -3 tis. € | +377,2 % |
- 3. 8. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra financovania
- Vlastné imanie10.6%
- Cudzie zdroje89.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022aktuálny | Mimoriadna | 69 tis. € | 67 tis. € | 7 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 135 tis. € | 169 tis. € | -3 tis. € | -2 tis. € | -12 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 149 tis. € | 149 tis. € | 9 tis. € | 8 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 178 tis. € | 83 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 153 tis. € | 129 tis. € | 2 tis. € | -213 € | -5 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 142 tis. € | 164 tis. € | 6 tis. € | 7 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 169 tis. € | 164 tis. € | 8 tis. € | 8 tis. € | 29 € | EUR |
| 2015 | Riadna | 151 tis. € | 235 tis. € | 8 tis. € | 21 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 20 tis. € | 59 tis. € | -6 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2013 | Riadna | — | 2 tis. € | -13 tis. € | — | -2 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti3. 8. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2022aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
- Účtovná závierka 2013JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45686297
- RÚZ ID
- 1071720
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 3. 8. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Mimoriadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat177 521 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 31. 12. 2013Zverejnená účtovná závierka za rok 2013Riadna