Well Done Slovakia s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 22 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 36/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje tržby (1,4 mil. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 12. 8. 2010
- Sídlo
- Jókaiho ul. 24, 94501, Komárno
- EBITDA marža5,5 %
- ROA (návratnosť aktív)6,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)41,7 %
- Zadlženosť86 %
- Kapitálová primeranosť14,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 3.00netIncome: 41 941revenue: 1 397 268prevNetIncome: 43 707
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 14.41equity: 100 633assets: 698 513
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 85.59equity: 100 633assets: 698 513
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 1.71revenueYoY: -22.03validHistoryYears: 7.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 5.50netMargin: 3.00ebitda: 76 792revenue: 1 397 268
Altman Z''-Score1.85Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.28 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.76 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.63 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.18 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 6.00 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 6.00 % vs. predchádzajúce 5.79 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 85.59 % vs. predchádzajúce 92.20 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.00× vs. predchádzajúce 2.37×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 3.00 % vs. predchádzajúca 2.44 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 14.41 % vs. predchádzajúca 7.80 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 22 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 3.0 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 14 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,4 mil. € | 1,8 mil. € | −22,0 % |
| EBITDA | 77 tis. € | 86 tis. € | −10,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 69 tis. € | 78 tis. € | −10,8 % |
| Čistý zisk | 42 tis. € | 44 tis. € | −4,0 % |
| Aktíva | 699 tis. € | 755 tis. € | −7,5 % |
| Vlastné imanie | 101 tis. € | 59 tis. € | +70,9 % |
- 12. 8. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie14.4%
- Cudzie zdroje85.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 1,4 mil. € | 699 tis. € | 101 tis. € | 77 tis. € | 42 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,8 mil. € | 755 tis. € | 59 tis. € | 86 tis. € | 44 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1,4 mil. € | 520 tis. € | 15 tis. € | 31 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1,2 mil. € | 611 tis. € | 130 tis. € | 22 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1,3 mil. € | 667 tis. € | 124 tis. € | 86 tis. € | 46 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 1,3 mil. € | 605 tis. € | 79 tis. € | 42 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1,3 mil. € | 592 tis. € | 63 tis. € | 21 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 554 tis. € | 61 tis. € | 12 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 471 tis. € | 47 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | — | 424 tis. € | 154 tis. € | -925 € | -9 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla17. 11. 2021 → 6. 11. 2024
Hadovce 243, Komárno
- Zmena sídla30. 4. 2013 → 16. 11. 2021
Cintorínsky rad 2/33, Komárno
- Založenie spoločnosti12. 8. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla12. 8. 2010 → 29. 4. 2013
Hviezdna 11/20, Komárno
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkovod 12. 8. 2010
- 2kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 12. 8. 2010
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 12. 8. 2010
- 4sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 12. 8. 2010
- 5sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 12. 8. 2010
- 6skladovanieod 12. 8. 2010
- 7baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 12. 8. 2010
- 8počítačové službyod 12. 8. 2010
- 9prenájom hnuteľných vecíod 12. 8. 2010
- 10informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 12. 8. 2010
- 11administratívne službyod 12. 8. 2010
- 12činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 12. 8. 2010
- 13reklamné a marketingové službyod 12. 8. 2010
- 14prieskum trhu a verejnej mienkyod 12. 8. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45694460
- RÚZ ID
- 1049540
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 12. 8. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat1 792 056 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 17. 11. 2021Zmena sídlaHadovce 243, Komárno
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 30. 4. 2013Zmena sídlaCintorínsky rad 2/33, Komárno
- 21. 9. 2010Registrácia platcu DPHSK2023088859
- 12. 8. 2010Zmena sídlaHviezdna 11/20, Komárno