Digital Technology, s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 27 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 62/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (211 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 9. 2010
- Sídlo
- Polianky 15, 84101, Bratislava - mestská časť Dúbravka
- EBITDA marža3,8 %
- ROA (návratnosť aktív)2,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)3,4 %
- Zadlženosť35 %
- Kapitálová primeranosť65,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.53netIncome: 3 230revenue: 210 544prevNetIncome: 4 493
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 65.32equity: 95 786assets: 146 649
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 34.68equity: 95 786assets: 146 649
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 5.90revenueYoY: 27.28validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 3.80netMargin: 1.53ebitda: 8 010revenue: 210 544
Altman Z''-Score5.14Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.29 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.57 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.31 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.98 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.20 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.20 % vs. predchádzajúce 3.34 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 34.68 % vs. predchádzajúce 30.97 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.44× vs. predchádzajúce 1.23×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.53 % vs. predchádzajúca 2.72 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 65.32 % vs. predchádzajúca 69.03 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 27 % na 211 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 1.5 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 65 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 211 tis. € | 165 tis. € | +27,3 % |
| EBITDA | 8 tis. € | 10 tis. € | −16,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 7 tis. € | 9 tis. € | −16,3 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 4 tis. € | −28,1 % |
| Aktíva | 147 tis. € | 135 tis. € | +8,9 % |
| Vlastné imanie | 96 tis. € | 93 tis. € | +3,0 % |
- 28. 9. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie65.3%
- Cudzie zdroje34.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 211 tis. € | 147 tis. € | 96 tis. € | 8 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 165 tis. € | 135 tis. € | 93 tis. € | 10 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 166 tis. € | 121 tis. € | 73 tis. € | 20 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 89 tis. € | 108 tis. € | 61 tis. € | 2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 137 tis. € | 82 tis. € | 63 tis. € | 14 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 85 tis. € | 91 tis. € | 54 tis. € | 561 € | -3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 176 tis. € | 98 tis. € | 57 tis. € | 36 tis. € | 27 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 72 tis. € | 87 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 114 tis. € | 80 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 126 tis. € | 95 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | -6 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla14. 7. 2011 → 4. 8. 2011
Polianky 15, Bratislava
- Zmena sídla7. 7. 2011 → 13. 7. 2011
Polianka 15, Bratislava
- Založenie spoločnosti28. 9. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla28. 9. 2010 → 6. 7. 2011
Stará Vajnorská 17, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 28. 3. 2023
- 2Prípravné práce k realizácii stavbyod 28. 3. 2023
- 3Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 28. 3. 2023
- 4Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 28. 3. 2023
- 5Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 28. 3. 2023
- 6Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkovod 28. 3. 2023
- 7Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 28. 3. 2023
- 8Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 28. 3. 2023
- 9Výroba výrobkov z gumy a plastovod 28. 3. 2023
- 10poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 10. 10. 2013
- 11vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konanie osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 7. 7. 2011
- 12nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 28. 9. 2010
- 13baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 28. 9. 2010
- 14počítačové službyod 28. 9. 2010
- 15služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 28. 9. 2010
- 16finančný lízingod 28. 9. 2010
- 17prenájom hnuteľných vecíod 28. 9. 2010
- 18vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 28. 9. 2010
- 19reklamné a marketingové službyod 28. 9. 2010
- 20projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 28. 9. 2010
- 21projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 28. 9. 2010
- 22výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 28. 9. 2010
- 23výroba meracích, kontrolných, testovacích a navigačných prístrojov a zariadeníod 28. 9. 2010
- 24výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácieod 28. 9. 2010
- 25výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 28. 9. 2010
- 26administratívne službyod 28. 9. 2010
- 27sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 28. 9. 2010
- 28sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 28. 9. 2010
- 29sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 28. 9. 2010
- 30oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 28. 9. 2010
- 31kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 28. 9. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45704791
- RÚZ ID
- 1007501
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 9. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat210 544 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 14. 7. 2011Zmena sídlaPolianky 15, Bratislava
- 7. 7. 2011Zmena sídlaPolianka 15, Bratislava
- 13. 12. 2010Registrácia platcu DPHSK2023111453
- 28. 9. 2010Zmena sídlaStará Vajnorská 17, Bratislava