Concrete Invest s.r.o.
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 976 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 25/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje tržby (3,9 mil. €), vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
- EBITDA marža0,8 %
- ROA (návratnosť aktív)1,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť139 %
- Kapitálová primeranosť-38,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.675netIncome: 26 536revenue: 3 931 663prevNetIncome: -168 915
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -38.60equity: -642 171assets: 1 663 505
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 138.60equity: -642 171assets: 1 663 505
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 85.65revenueYoY: 975.74validHistoryYears: 10.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.761netMargin: 0.675ebitda: 29 926revenue: 3 931 663
Altman Z''-Score-2.22Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -0.76 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.27 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.10 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.29 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.60 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.60 % vs. predchádzajúce -15.63 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 138.60 % vs. predchádzajúce 178.56 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.36× vs. predchádzajúce 0.34×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.67 % vs. predchádzajúca -46.22 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -38.60 % vs. predchádzajúca -78.56 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +976 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 976 % na 3.9 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.7 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 976 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2022 | 2021 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 3,9 mil. € | 365 tis. € | +975,7 % |
| EBITDA | 30 tis. € | -169 tis. € | +117,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 27 tis. € | -152 tis. € | +117,7 % |
| Čistý zisk | 27 tis. € | -169 tis. € | +115,7 % |
| Aktíva | 1,7 mil. € | 1,1 mil. € | +54,0 % |
| Vlastné imanie | -642 tis. € | -849 tis. € | +24,3 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 1. 2011
- Sídlo
- Haanova 46A, 85104, Bratislava - mestská časť Petržalka
- Štatutárny orgán
- —
- 27. 1. 2011Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 2.3 mil. €
- Aktíva spolu
- 1.7 mil. €
- Vlastné imanie
- −642 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022aktuálny | Riadna | 3,9 mil. € | 1,7 mil. € | -642 tis. € | 30 tis. € | 27 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 365 tis. € | 1,1 mil. € | -849 tis. € | -169 tis. € | -169 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 16 tis. € | 511 tis. € | -680 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 23 tis. € | 554 tis. € | -623 tis. € | -30 tis. € | -31 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 47 tis. € | 119 tis. € | -592 tis. € | -28 tis. € | -28 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 221 tis. € | 146 tis. € | -564 tis. € | 151 tis. € | 150 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 158 tis. € | 91 tis. € | -715 tis. € | -106 tis. € | -112 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 374 tis. € | 182 tis. € | -602 tis. € | -116 tis. € | -117 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 213 tis. € | 223 tis. € | -486 tis. € | -145 tis. € | -146 tis. € | EUR |
| 2013 | Riadna | 15 tis. € | 357 tis. € | -340 tis. € | — | -241 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 1. 2011
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena27. 1. 2011 → 10. 7. 2023
G & F Invest s. r. o.
- Zmena sídla27. 1. 2011 → 10. 7. 2023
Bratislavská 64, Veľký Biel
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2022aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
- Účtovná závierka 2013JSON detail
Predmet podnikania
- 1úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 27. 1. 2011
- 2výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 27. 1. 2011
- 3opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 27. 1. 2011
- 4výroba a hutnícke spracovanie kovuod 27. 1. 2011
- 5podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 27. 1. 2011
- 6uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 27. 1. 2011
- 7kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 27. 1. 2011
- 8sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 27. 1. 2011
- 9sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 27. 1. 2011
- 10počítačové službyod 27. 1. 2011
- 11služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 27. 1. 2011
- 12informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 27. 1. 2011
- 13činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 1. 2011
- 14reklamné a marketingové službyod 27. 1. 2011
- 15výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 27. 1. 2011
- 16výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 27. 1. 2011
- 17prieskum trhu a verejnej mienkyod 27. 1. 2011
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45951781
- RÚZ ID
- 1137170
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 1. 2011Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat3 931 663 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 31. 12. 2013Zverejnená účtovná závierka za rok 2013Riadna
- 27. 1. 2011Zmena obchodného mena→ G & F Invest s. r. o.
- 27. 1. 2011Zmena sídlaBratislavská 64, Veľký Biel