SUPERINTERIÉR s. r. o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -8.5 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 62/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (398 tis. €).
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
- EBITDA marža3,9 %
- ROA (návratnosť aktív)10,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)18,6 %
- Zadlženosť42 %
- Kapitálová primeranosť57,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 2.20netIncome: 8 742revenue: 397 891prevNetIncome: 11 488
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 57.75equity: 47 007assets: 81 393
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 42.25equity: 47 007assets: 81 393
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -2.69revenueYoY: -8.47validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 3.91netMargin: 2.20ebitda: 15 575revenue: 397 891
Altman Z''-Score6.73Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.14 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.07 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.09 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.44 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 10.74 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 10.74 % vs. predchádzajúce 15.18 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 42.25 % vs. predchádzajúce 49.43 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 4.89× vs. predchádzajúce 5.75×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.20 % vs. predchádzajúca 2.64 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 57.75 % vs. predchádzajúca 50.57 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 8 % na 398 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 2.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 58 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
- Pozitívne
ROA 10.7 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 398 tis. € | 435 tis. € | −8,5 % |
| EBITDA | 16 tis. € | 18 tis. € | −14,5 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 14 tis. € | 16 tis. € | −14,5 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 11 tis. € | −23,9 % |
| Aktíva | 81 tis. € | 76 tis. € | +7,6 % |
| Vlastné imanie | 47 tis. € | 38 tis. € | +22,8 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 1. 1. 2011
- Sídlo
- Rovinka 614/614, 90041, Rovinka
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 1. 1. 2011Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie57.8%
- Cudzie zdroje42.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 398 tis. € | 81 tis. € | 47 tis. € | 16 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 435 tis. € | 76 tis. € | 38 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 501 tis. € | 49 tis. € | 27 tis. € | 9 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 623 tis. € | 134 tis. € | 23 tis. € | 7 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 596 tis. € | 114 tis. € | 19 tis. € | 47 tis. € | 35 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 400 tis. € | 105 tis. € | -15 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 429 tis. € | 73 tis. € | -25 tis. € | 11 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 398 tis. € | 81 tis. € | -31 tis. € | 5 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 469 tis. € | 63 tis. € | -32 tis. € | 4 tis. € | 302 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 509 tis. € | 77 tis. € | -32 tis. € | 3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti1. 1. 2011
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 1. 1. 2011
- 2sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 1. 1. 2011
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 1. 1. 2011
- 4sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 1. 1. 2011
- 5činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 1. 1. 2011
- 6chov vybraných druhov zvieratod 1. 1. 2011
- 7chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmiod 1. 1. 2011
- 8poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 1. 1. 2011
- 9výroba nápojovod 1. 1. 2011
- 10opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 1. 1. 2011
- 11výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 1. 1. 2011
- 12výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaod 1. 1. 2011
- 13prípravné práce k realizácii stavbyod 1. 1. 2011
- 14uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 1. 1. 2011
- 15dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 1. 1. 2011
- 16nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 1. 1. 2011
- 17cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 1. 1. 2011
- 18sťahovacie službyod 1. 1. 2011
- 19skladovanieod 1. 1. 2011
- 20ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 1. 1. 2011
- 21finančný leasingod 1. 1. 2011
- 22prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 1. 1. 2011
- 23prenájom hnuteľných vecíod 1. 1. 2011
- 24administratívne službyod 1. 1. 2011
- 25prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 1. 1. 2011
- 26organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 1. 1. 2011
- 27čistiace a upratovacie službyod 1. 1. 2011
- 28reklamné a marketingové službyod 1. 1. 2011
- 29poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 1. 1. 2011
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45977232
- RÚZ ID
- 1113048
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 1. 1. 2011Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat623 432 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 2. 2011Registrácia platcu DPHSK2023168543