Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

Multy Foods s.r.o.

aktívna
Modrany 432, 94633, Modrany
spoločnosť s ručením obmedzeným
Tržby (2024)380 €
5,2 %vs 2023
Zisk (2024)-4 tis. €
100,4 %vs 2023
Vlastné imanie (2024)764 €
84,3 %vs 2023
Zadlženosť (2024)73 %
69,2 %Vysokávs 2023
ROE (2024)-536.3 %
12×Stratavs 2023

Stabilné tržby

Medziročná zmena tržieb o -5.2 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 7/100

Skóre je nízke najmä v dôsledku negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (380 €), je dlhodobo stratová.

Stratováfirma má negatívny čistý zisk
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
24. 2. 2011
Sídlo
Modrany 432, 94633, Modrany
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2024)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža-889,5 %
  • ROA (návratnosť aktív)-146,3 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)-536,3 %
  • Zadlženosť73 %
  • Kapitálová primeranosť27,3 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (380 €), je dlhodobo stratová.
7/ 100Riziková
Ziskovosť0 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: -1 078,158
  • netIncome: -4 097
  • revenue: 380.00
  • prevNetIncome: -2 044
Kapitál12 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 27.29
  • equity: 764.00
  • assets: 2 800
Zadlženosť7 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 72.71
  • equity: 764.00
  • assets: 2 800
Rast2 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: -36.30
  • revenueYoY: -5.24
  • validHistoryYears: 9.00
Efektivita1 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: -889.47
  • netMargin: -1 078,158
  • ebitda: -3 380
  • revenue: 380.00
Altman Z''-Score-10.24Distress zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.560.54aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.26-4.28aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.72-6.90aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.050.39presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score1 / 6slabá

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = -146.32 %
    nesplnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -146.32 % vs. predchádzajúce -23.98 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 72.71 % vs. predchádzajúce 42.98 %.
    nesplnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 0.14× vs. predchádzajúce 0.05×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -1078.16 % vs. predchádzajúca -509.73 %.
    nesplnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 27.29 % vs. predchádzajúca 57.02 %.
    nesplnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Aktíva medziročne klesli o 67 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
  • ROE -536 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (764 €) — nereprezentatívne.
  • Mikrofirma (tržby 380 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Upozornenie

    Tržby medziročne klesli o 5 % na 380 €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.

  • Riziko

    Firma je v strate (čistá marža -1078.2 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.

  • Info

    Kapitálová primeranosť 27 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.

Finančný prehľad (2024)
Položka20242023Zmena
Tržby380 €401 €−5,2 %
EBITDA-3 tis. €-2 tis. €−68,8 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)-3 tis. €-2 tis. €−68,8 %
Čistý zisk-4 tis. €-2 tis. €−100,4 %
Aktíva3 tis. €9 tis. €−67,2 %
Vlastné imanie764 €5 tis. €−84,3 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
2 osobyv štatutárnych orgánoch
graf prepojenícez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 24. 2. 2011Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
  • 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby