SUPERFLY s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 168 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 88/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (112 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 18. 2. 2011
- Sídlo
- gen. Svobodu 720/10, 95801, Partizánske
- EBITDA marža38,4 %
- ROA (návratnosť aktív)6,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)17,2 %
- Zadlženosť60 %
- Kapitálová primeranosť39,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 38.14netIncome: 42 790revenue: 112 187prevNetIncome: 5 415
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 39.72equity: 248 116assets: 624 647
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 60.28equity: 248 116assets: 624 647
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 299.68revenueYoY: 168.08validHistoryYears: 6.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 38.37netMargin: 38.14ebitda: 43 043revenue: 112 187
Altman Z''-Score2.06Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.78 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.20 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.39 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.69 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 6.85 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 6.85 % vs. predchádzajúce 1.07 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 60.28 % vs. predchádzajúce 59.07 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.18× vs. predchádzajúce 0.08×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 38.14 % vs. predchádzajúca 12.94 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 39.72 % vs. predchádzajúca 40.93 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 6 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 168 % na 112 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 38.1 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.38 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 38.4 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 40 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2021 | 2020 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 112 tis. € | 42 tis. € | +168,1 % |
| EBITDA | 43 tis. € | 7 tis. € | +553,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 39 tis. € | 6 tis. € | +553,1 % |
| Čistý zisk | 43 tis. € | 5 tis. € | +690,2 % |
| Aktíva | 625 tis. € | 504 tis. € | +23,9 % |
| Vlastné imanie | 248 tis. € | 206 tis. € | +20,2 % |
- 18. 2. 2011Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra financovania
- Vlastné imanie39.7%
- Cudzie zdroje60.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021aktuálny | Riadna | 112 tis. € | 625 tis. € | 248 tis. € | 43 tis. € | 43 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 42 tis. € | 504 tis. € | 206 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 54 tis. € | 41 tis. € | -16 tis. € | -2 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 58 tis. € | 22 tis. € | -14 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 15 tis. € | 19 tis. € | -21 tis. € | -3 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2013 | Riadna | 110 € | 10 tis. € | -16 tis. € | — | -9 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti18. 2. 2011
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2021aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
- Účtovná závierka 2013JSON detail
Predmet podnikania
- 1kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 18. 2. 2011
- 2sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 18. 2. 2011
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 18. 2. 2011
- 4prenájom hnuteľných vecíod 18. 2. 2011
- 5prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 18. 2. 2011
- 6nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 18. 2. 2011
- 7vedenie účtovníctvaod 18. 2. 2011
- 8organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 18. 2. 2011
- 9prevádzkovanie športových zariadeníod 18. 2. 2011
- 10poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 18. 2. 2011
- 11činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 18. 2. 2011
- 12reklamné a marketingové službyod 18. 2. 2011
- 13prieskum trhu a verejnej mienkyod 18. 2. 2011
- 14prípravné práce k realizácii stavbyod 18. 2. 2011
- 15dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 18. 2. 2011
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46053646
- RÚZ ID
- 1110644
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 18. 2. 2011Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2021Najvyšší zaznamenaný obrat112 187 EUR · rok 2021
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 31. 12. 2013Zverejnená účtovná závierka za rok 2013Riadna
- 1. 4. 2011Registrácia platcu DPHSK2023198452