B&B CAD Consulting s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 17 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 90/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (72 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 4. 3. 2011
- Sídlo
- Hlavná 30, 94504, Komárno
- EBITDA marža98,4 %
- ROA (návratnosť aktív)12,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)12,0 %
- Zadlženosť-4 %
- Kapitálová primeranosť104,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 77.64netIncome: 55 984revenue: 72 108prevNetIncome: 47 349
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 104.43equity: 467 896assets: 448 045
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: -4.43equity: 467 896assets: 448 045
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -0.323revenueYoY: 16.94validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 98.44netMargin: 77.64ebitda: 70 982revenue: 72 108
Altman Z''-Score16.93Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 2.06 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 3.47 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.90 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 10.50 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 12.50 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 12.50 % vs. predchádzajúce 12.28 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť -4.43 % vs. predchádzajúce -6.83 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.16× vs. predchádzajúce 0.16×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 77.64 % vs. predchádzajúca 76.78 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 104.43 % vs. predchádzajúca 106.83 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- X4 (Equity / Total Liabilities) — firma má nulové alebo záporné záväzky, X4 capped na 10.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 17 % na 72 tis. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 77.6 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.78 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 98.4 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 104 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 72 tis. € | 62 tis. € | +16,9 % |
| EBITDA | 71 tis. € | 60 tis. € | +18,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 64 tis. € | 54 tis. € | +18,2 % |
| Čistý zisk | 56 tis. € | 47 tis. € | +18,2 % |
| Aktíva | 448 tis. € | 386 tis. € | +16,2 % |
| Vlastné imanie | 468 tis. € | 412 tis. € | +13,6 % |
- 4. 3. 2011Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie100.0%
- Cudzie zdroje0.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 72 tis. € | 448 tis. € | 468 tis. € | 71 tis. € | 56 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 62 tis. € | 386 tis. € | 412 tis. € | 60 tis. € | 47 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 63 tis. € | 369 tis. € | 365 tis. € | 59 tis. € | 46 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 72 tis. € | 321 tis. € | 318 tis. € | 69 tis. € | 69 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 16 tis. € | 252 tis. € | 249 tis. € | 9 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 76 tis. € | 477 tis. € | 473 tis. € | 65 tis. € | 51 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 77 tis. € | 426 tis. € | 423 tis. € | 62 tis. € | 49 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 74 tis. € | 377 tis. € | 370 tis. € | 58 tis. € | 46 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 72 tis. € | 338 tis. € | 323 tis. € | 58 tis. € | 58 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 74 tis. € | 299 tis. € | 281 tis. € | 61 tis. € | 47 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti4. 3. 2011
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 4. 3. 2011
- 2služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 4. 3. 2011
- 3činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 4. 3. 2011
- 4reklamné a marketingové službyod 4. 3. 2011
- 5kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 4. 3. 2011
- 6prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 4. 3. 2011
- 7počítačové službyod 4. 3. 2011
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46065377
- RÚZ ID
- 1109785
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 4. 3. 2011Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat77 274 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 1. 1. 2012Registrácia platcu DPHSK2023217427