Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

D&D creative projects s.r.o.

aktívna
Drobného 1900/2, 84101, Bratislava - mestská časť Dúbravka
spoločnosť s ručením obmedzeným
Tržby (2024)47 tis. €
39,7 %vs 2023
Zisk (2024)-16 tis. €
107,8 %vs 2023
Vlastné imanie (2024)-93 tis. €
20,7 %vs 2023
Zadlženosť (2024)700 %
67,8 %Vysokávs 2023
ROE (2024)17.2 %
72,2 %Výbornévs 2023

Pokles tržieb

Tržby medziročne klesli o 40 %.

Záporné vlastné imanie

Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.

Skóre 10/100

Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (47 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.

Stratováfirma má negatívny čistý zisk
Záporné imaniezáväzky prevyšujú majetok
Pokles tržiebtržby -40 % medziročne
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
5. 3. 2011
Sídlo
Drobného 1900/2, 84101, Bratislava - mestská časť Dúbravka
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2024)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža-17,5 %
  • ROA (návratnosť aktív)-102,9 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)
  • Zadlženosť700 %
  • Kapitálová primeranosť-599,7 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (47 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
10/ 100Riziková
Ziskovosť0 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: -34.35
  • netIncome: -15 978
  • revenue: 46 522
  • prevNetIncome: -7 689
Kapitál0 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: -599.74
  • equity: -93 122
  • assets: 15 527
Zadlženosť0 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 699.74
  • equity: -93 122
  • assets: 15 527
Rast17 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 8.21
  • revenueYoY: -39.71
  • validHistoryYears: 10.00
Efektivita1 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: -17.50
  • netMargin: -34.35
  • ebitda: -8 141
  • revenue: 46 522
Altman Z''-Score-36.23Distress zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.56-11.80aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.26-20.53aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.72-2.99aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.05-0.90presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score0 / 6slabá

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = -102.90 %
    nesplnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -102.90 % vs. predchádzajúce -31.60 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 699.74 % vs. predchádzajúce 417.04 %.
    nesplnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 3.00× vs. predchádzajúce 3.17×.
    nesplnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -34.35 % vs. predchádzajúca -9.96 %.
    nesplnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -599.74 % vs. predchádzajúca -317.04 %.
    nesplnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Aktíva medziročne klesli o 36 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
  • Mikrofirma (tržby 46522 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
  • Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
  • Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Riziko

    Tržby medziročne klesli o 40 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.

  • Riziko

    Firma je v strate (čistá marža -34.3 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.

  • Riziko

    Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.

Finančný prehľad (2024)
Položka20242023Zmena
Tržby47 tis. €77 tis. €−39,7 %
EBITDA-8 tis. €-4 tis. €−118,1 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)-7 tis. €-3 tis. €−118,1 %
Čistý zisk-16 tis. €-8 tis. €−107,8 %
Aktíva16 tis. €24 tis. €−36,2 %
Vlastné imanie-93 tis. €-77 tis. €−20,7 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 5. 3. 2011Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
  • 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby