ATMT s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 48 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 43/100
Hlavnou slabinou je ziskovosť.
Firma dosahuje malé tržby (409 €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 31. 3. 2011
- Sídlo
- Adama Trajana 4652/18, 92101, Piešťany
- EBITDA marža-97,3 %
- ROA (návratnosť aktív)-78,1 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-117,6 %
- Zadlženosť34 %
- Kapitálová primeranosť66,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -200.98netIncome: -822.00revenue: 409.00prevNetIncome: -865.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 66.44equity: 699.00assets: 1 052
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 33.56equity: 699.00assets: 1 052
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -25.63revenueYoY: -48.29validHistoryYears: 10.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -97.31netMargin: -200.98ebitda: -398.00revenue: 409.00
Altman Z''-Score-16.30Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.31 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -17.52 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -2.16 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 2.08 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -78.14 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -78.14 % vs. predchádzajúce -90.29 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 33.56 % vs. predchádzajúce 446.76 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.39× vs. predchádzajúce 0.83×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -200.98 % vs. predchádzajúca -109.36 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 66.44 % vs. predchádzajúca -346.76 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE -118 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (699 €) — nereprezentatívne.
- Mikrofirma (tržby 409 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 48 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -201.0 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 66 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 409 € | 791 € | −48,3 % |
| EBITDA | -398 € | -441 € | +9,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -358 € | -397 € | +9,8 % |
| Čistý zisk | -822 € | -865 € | +5,0 % |
| Aktíva | 1 tis. € | 958 € | +9,8 % |
| Vlastné imanie | 699 € | -3 tis. € | +121,0 % |
- 31. 3. 2011Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie66.4%
- Cudzie zdroje33.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 409 € | 1 tis. € | 699 € | -398 € | -822 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 791 € | 958 € | -3 tis. € | -441 € | -865 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2 tis. € | 762 € | -2 tis. € | -383 € | -467 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 2 tis. € | 758 € | -2 tis. € | -533 € | -617 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 2 tis. € | 771 € | -2 tis. € | -677 € | -761 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 5 tis. € | 1 tis. € | -1 tis. € | 130 € | 46 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 3 tis. € | 1 tis. € | -1 tis. € | -529 € | -616 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 6 tis. € | 2 tis. € | -3 tis. € | 322 € | 173 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 5 tis. € | 2 tis. € | -3 tis. € | -310 € | -1 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 6 tis. € | 1 tis. € | -2 tis. € | 700 € | -346 € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti31. 3. 2011
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46082239
- RÚZ ID
- 1110294
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 31. 3. 2011Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat5 922 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 15. 5. 2011Registrácia platcu DPHSK2023235291