fourT s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 340 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 88/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (7 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 12. 3. 2011
- Sídlo
- Hlavná 180/37, 07501, Plechotice
- EBITDA marža95,4 %
- ROA (návratnosť aktív)28,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)30,0 %
- Zadlženosť4 %
- Kapitálová primeranosť96,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 90.04netIncome: 6 539revenue: 7 262prevNetIncome: -18 703
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 96.27equity: 21 815assets: 22 660
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 3.73equity: 21 815assets: 22 660
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 5.17revenueYoY: 340.12validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 95.39netMargin: 90.04ebitda: 6 927revenue: 7 262
Altman Z''-Score22.54Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.89 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -8.21 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.75 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 27.11 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 28.86 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 28.86 % vs. predchádzajúce -100.28 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 3.73 % vs. predchádzajúce 98.52 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.32× vs. predchádzajúce 0.09×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 90.04 % vs. predchádzajúca -1133.52 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 96.27 % vs. predchádzajúca 1.48 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 7262 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +340 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 340 % na 7262 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 90.0 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.90 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 95.4 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 96 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 7 tis. € | 2 tis. € | +340,1 % |
| EBITDA | 7 tis. € | -19 tis. € | +137,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 6 tis. € | -17 tis. € | +137,3 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | -19 tis. € | +135,0 % |
| Aktíva | 23 tis. € | 19 tis. € | +21,5 % |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 276 € | +78× |
- 12. 3. 2011Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie96.3%
- Cudzie zdroje3.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 7 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 2 tis. € | 19 tis. € | 276 € | -19 tis. € | -19 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 849 € | 22 tis. € | 1 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 8 tis. € | 27 tis. € | -40 tis. € | 2 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1 tis. € | 30 tis. € | -42 tis. € | -6 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 36 tis. € | 41 tis. € | -36 tis. € | -24 tis. € | -24 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 137 tis. € | 61 tis. € | -12 tis. € | -10 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 82 tis. € | 30 tis. € | -2 tis. € | -3 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 35 tis. € | 10 tis. € | 2 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 5 tis. € | 4 tis. € | -4 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti12. 3. 2011
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena12. 3. 2011 → 15. 8. 2012
TEaTE s.r.o.
- Zmena sídla12. 3. 2011 → 15. 8. 2012
Hlavná 37/180, Plechotice
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 16. 8. 2012
- 2výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčasti z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 12. 3. 2011
- 3výroba plastov v primárnej formeod 12. 3. 2011
- 4výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 12. 3. 2011
- 5výroba a montáž plastových okienod 12. 3. 2011
- 6výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 12. 3. 2011
- 7výroba a montáž tieniacej technikyod 12. 3. 2011
- 8prípravné práce k realizácii stavbyod 12. 3. 2011
- 9uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 12. 3. 2011
- 10dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérovod 12. 3. 2011
- 11sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 12. 3. 2011
- 12sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 12. 3. 2011
- 13sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 12. 3. 2011
- 14faktoring a forfaitingod 12. 3. 2011
- 15inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvood 12. 3. 2011
- 16kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 12. 3. 2011
- 17vedenie účtovníctvaod 12. 3. 2011
- 18skladovanieod 12. 3. 2011
- 19baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 12. 3. 2011
- 20organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 12. 3. 2011
- 21čistiace a upratovacie službyod 12. 3. 2011
- 22reklamné a marketingové službyod 12. 3. 2011
- 23cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 12. 3. 2011
- 24sťahovacie službyod 12. 3. 2011
- 25prenájom hnuteľných vecíod 12. 3. 2011
- 26prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 12. 3. 2011
- 27oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 12. 3. 2011
- 28administratívne službyod 12. 3. 2011
- 29vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 12. 3. 2011
- 30dopravná zdravotná službaod 12. 3. 2011
- 31činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 12. 3. 2011
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/46084835
- RÚZ ID
- 1137761
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 12. 3. 2011Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat137 497 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 1. 4. 2011Registrácia platcu DPHSK2023218626
- 12. 3. 2011Zmena obchodného mena→ TEaTE s.r.o.
- 12. 3. 2011Zmena sídlaHlavná 37/180, Plechotice